Sports / Ziemas sports
VIDEO: Ķibermanis Leikplesidā vēlreiz astotais, Melbārdis un Žaļims otrajā desmitā

Oskara Ķibermaņa pilotētais bobsleja divnieks piektdien Leikplesidas trasē, ASV, ieguva 8.vietu un atkārtoja dienu iepriekš sasniegto rezultātu Pasaules kausa sacīkstēs. Oskara Melbārža ekipāža otrajā braucienā pakāpās uz 11.vietu un par četrām pozīcijām apsteidza Uģa Žaļima divnieku. Tomēr vietām otrajā desmitā rudenī ir pakārtota nozīme, jo sezonā galvenais būs olimpiskais starts februārī Phjončhanā. 

Latvijas šorttrekistiem Pasaules kausa posms Ķīnā noslēdzas priekšsacīkstēs

Roberts Zvejnieks piektdien Ķīnā vienīgais no Latvijas šorttrekistiem pārvarēja pirmo kārtu Pasaules kausa posmā 1000 metru distancē, tomēr tālāk netika, liecina rīkotāju informācija. Sacensībās Šanhajā, kur sportisti cīnās arī par ieskaites punktiem un iespēju startēt Phjončhanas ziemas olimpiskajās spēlēs, distances pirmajā kārtā izstājās Tomass Bakevics, bet Roberto Puķītis pirmajā skrējienā tika diskvalificēts.

VIDEO: Latvijai viena bobsleja ekipāža desmitniekā Pasaules kausa pirmajā posmā

Oskara Ķibermaņa vadītais bobsleja divnieks ceturtdien Leikplesidas trasē ASV ar iegūtu 8.vietu sasniedza Latvijai labāko rezultātu Pasaules kausa sezonas pirmajā posmā, kas iezīmēja arī cīņas sākumu par ceļazīmēm uz 2018.gada Phjončhanas ziemas olimpiskajām spēlēm. Oskara Melbārža pilotētā ekipāža ieņēma 14.vietu un par trim pozīcijām apsteidza Uģa Žaļima divnieku. 

Mainās daiļslidotāja Vasiļjeva sāncenši «Grand Prix» posmā Japānā

Latvijas daiļslidotājs Deniss Vasiļjevs piektdien Japānā startēs Starptautiskās Slidošanas savienības (ISU) "Grand Prix" posmā, kur viņa konkurents būs arī olimpiskais čempions Juzuru Hanju, bet vairāki citi sākotnēji pieteiktie augsta līmeņa sportisti dažādu iemeslu dēļ Osakā neslidos, liecina aģentūras AP informācija.

Šorttrekists Zvejnieks neaizsniedzas līdz pusfinālam Pasaules kausa posmā

Roberts Zvejnieks ceturtdien Ķīnā bija Latvijas šorttrekistu konkurencē vistuvāk iekļūšanai Pasaules kausa posma pusfinālā 1500 metru distancē, tomēr priekšsacīkšu otro kārtu nepārvarēja, liecina rīkotāju informācija. Latviju Šanhajā pārstāv arī Roberto Puķītis un Tomass Bakevics, cīnoties par ieskaites punktiem un iespēju startēt Phjončhanas ziemas olimpiskajās spēlēs.

Pasaules kausa izcīņā bobslejā un skeletonā sāk dalīt olimpiskās ceļazīmes

Ar sacensībām Leikplesidas trasē ceturtdien ASV sāksies Pasaules kausa izcīņa bobslejā un skeletonā, kur sportisti cīnīsies ne tikai par uzvaru katrā posmā un sezonas kopvērtējumā, bet arī par tiesībām startēt 2018.gada Phjončhanas ziemas olimpiskajās spēlēs. Pirmās trasē ceturtdien dosies skeletonistes un bobsleja divnieku ekipāžas - sacensības tiešraidē varēs redzēt LTV7 un replay.lv.

Siltuma dēļ bobslejisti Pasaules kausa sezonu sāks ar divām divnieku sacīkstēm

Starptautiskās Bobsleja un skeletona federācijas (IBSF) žūrija sadarbībā ar vietējiem organizatoriem nolēma Pasaules kausa izcīņas pirmajā posmā šonedēļ ASV trasē Leikplesidā aizvadīt divas sacensības vīriešiem bobsleja divnieku ekipāžām, jo siltā laika dēļ nav iespējams droši braukt četriniekiem, otrdien pavēstīja IBSF. Bobsleja un skeletona sacensības tiešraidē varēs redzēt LTV7.

Daiļslidotāja Diāna Ņikitina triumfē Horvātijā

Latvijas jaunā daiļslidotāja Diāna Ņikitina, kura tikai šajā sezonā sāka piedalīties sacensībās pieaugušo konkurencē, svētdien Horvātijā notikušajās starptautiskajās sacensības “Zelta lācis” 16 dalībnieču konkurencē izcīnīja pirmo vietu, liecina organizatoru informācija.

Tukumā pirmo reizi risinās pasaules kērlinga tūres turnīrs

Tukuma ledus hallē līdz svētdienai turpināsies Latvijā pirmo reizi sarīkotais pasaules kērlinga tūres (WCT) turnīrs, kur mājiniekus pārstāv četras vīriešu un trīs sieviešu komandas. Sacensības risinās vīriešu un sieviešu konkurencē, kopumā piesaistot 30 komandu, kurās ir arī ļoti augstas klases spēlētāji.

Jaunākie
Populārākie
Interesanti