Sports / Ziemas sports
VIDEO: Kučvaļska pēc īsās programmas izvirzās 21.vietā pasaules daiļslidošanas čempionātā

Daiļslidotāja Angelina Kučvaļska trešdien Helsinkos pasaules čempionātu sāka ar 21.vietu īsajā programmā, ko noslidoja bez būtiskām kļūdām, tomēr punktu guvums bija pārāk pieticīgs iekļūšanai vismaz otrajā desmitā, liecina organizatoru informācija. Cīņu par augstāku pozīciju Latvijas čempione turpinās izvēles programmā, kur sacentīsies 24 labākās, pretendējot arī uz olimpiskajām ceļazīmēm.

Nedēļas nagla sportā: Šķietami vienkāršā Phjončhanas ledus trase parāda rakstura viltības

Medaļas līst ne tikai dziesmās vien - iepriekšējā nedēļas nogalē Latvijas bobslejisti un skeletonisti Dienvidkorejā izkala gan zelta, gan sudraba un bronzas medaļas Pasaules kausa sacensībās. Cerīgi pirmsolimpiskie starti ļauj ar optimismu raudzīties uz nākamo sezonu, tomēr Phjončhanas trase parādīja, ka tā nebūt nav tik vienkārša, kā tika uzskatīts, un labam rezultātam jāspēj tajā atšifrēt viltīgas nianses.

Itālijas kalnu slēpotājs Fils iegūst Pasaules kausu nobraucienā

Itālijas kalnu slēpotājs Peters Fils trešdien ASV kalnu kūrortā Aspenā finišēja otrais Pasaules kausa finālposmā nobraucienā un disciplīnā izcīnīja mazo Kristāla globusu sezonas kopvērtējumā, liecina organizatoru informācija. Nobraucienā Fils Pasaules kausu ieguva otro sezonu pēc kārtas.

Jaunākie
Populārākie
Interesanti