Sports / Volejbols
Pludmales volejbolists Samoilovs: Jaunajā sezonā jāatgriež sāncenšu respekts

Eiropas vicečempions Aleksandrs Samoilovs pēc sezonas noslēguma atpūtās un ļāva pilnīgi sadzīt ceļgala traumai, kas viņu pamudinājusi padarīt treniņu procesu kvalitatīvāku un profesionālāku. Pludmales volejbolists Latvijas Televīzijas "Sporta studijā" pastāstīja, ka jaunajā sezonā kopā ar Jāni Šmēdiņu centīsies atgriezt sāncenšu respektu, kas šogad Pasaules kausa apritē mazinājās pieticīgāku rezultātu dēļ.

Arī volejbolā valstsvienībām ievieš Nāciju līgas turnīru

Ar mērķi veicināt sporta veida attīstību 2018.gadā startēs Nāciju līga volejbolā vīriešu un sieviešu valstsvienībām, ceturtdien informēja Starptautiskā volejbola federācija (FIVB). Tiesa, atšķirībā no futbola Nāciju līgā volejbolā startēs tikai spēcīgākās nacionālās izlases, kuru vidū nav Latvijas valstsvienības.

Krievijas volejbolisti otro reizi izcīna Eiropas čempionu laurus

Krievijas vīriešu volejbola valstsvienība svētdien Eiropas čempionāta finālā Polijā piecos setos ar 3:2 uzvarēja Vāciju un otro reizi izcīnīja zelta medaļas kontinenta meistarsacīkstēs, liecina rīkotāju informācija. Līdz šim vienīgo reizi Krievija Eiropas čempionātā uzvarēja 2013.gadā.

Pļaviņš/Regža Eiropas čempionātā Jūrmalā finišē dalītā 5.vietā

Pludmales volejbola duets Mārtiņš Pļaviņš/Haralds Regža sestdien Jūrmalā spraigā cīņā zaudēja Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā un turnīru noslēdza dalītā 5.vietā, liecina rīkotāju informācija. Pusfinālā spēlēs Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš, bet sieviešu turnīrā ceturtdaļfinālā Latviju pārstāvēs Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka.