Sports / Volejbols
Pļaviņš/Regža Eiropas čempionātā Jūrmalā finišē dalītā 5.vietā

Pludmales volejbola duets Mārtiņš Pļaviņš/Haralds Regža sestdien Jūrmalā spraigā cīņā zaudēja Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā un turnīru noslēdza dalītā 5.vietā, liecina rīkotāju informācija. Pusfinālā spēlēs Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš, bet sieviešu turnīrā ceturtdaļfinālā Latviju pārstāvēs Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka.

Pludmales volejbolists Pļaviņš: Gribējām parādīt, ka varam

Pretēji vietām Eiropas čempionāta starta reitingā Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža piektdien Jūrmalā Eiropas čempionāta astotdaļfinālā pārspēja Krievijas pludmales volejbola duetu Ņikitu Ļaminu/Vjačeslavu Krasiļņikovu, kas pasaules rangā ieņem 4.vietu. Pļaviņš Latvijas Televīzijā atzina, ka abi ar Regžu sajutuši spēles pavedienu un gribēja parādīt, uz ko ir spējīgi.

Pļaviņš/Regža sarūgtina spēcīgo Krievijas duetu; pievienojas ceturtdaļfinālistiem

Latvijas pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš/Haralds Regža piektdien Jūrmalā izslēgšanas turnīru turpināja ar uzvaru pār spēcīgo Krievijas duetu Ņikitu Ļaminu/Vjačeslavu Krasiļņikovu un iekļuva Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā, liecina rīkotāju informācija. Jau iepriekš ceturtdaļfinālu sasniedza Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš, bet sieviešu turnīrā astotdaļfinālu vēl aizvadīs vienīgais palikušais Latvijas pāris Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka.

Samoilovs/Šmēdiņš ar uzvaru pār favorītiem sasniedz Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālu

Pašmāju spēcīgākie pludmales volejbolisti Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš piektdien Jūrmalā uzvarēja galvenos favorītus pirmajā spēlē izslēgšanas turnīrā un iekļuva Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā, liecina rīkotāju informācija.  Vēlāk piektdien astotdaļfināla spēli aizvadīs Mārtiņš Pļaviņš/Haralds Regža un sieviešu turnīrā vienīgais palikušais Latvijas pāris Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka.

Pļaviņš: Minimālais uzdevums izpildīts, astotdaļfinālā varēsim spēlēt brīvāk

Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža piektdien Jūrmalā ar uzvaru izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā nodrošināja dalību Eiropas pludmales volejbola čempionāta astotdaļfinālā, kas bija Latvijas pāra minimālais uzdevums turnīrā. Pļaviņš Latvijas Televīzijā pastāstīja, ka nākamo maču pret ļoti spēcīgiem sāncenšiem duets tādēļ cer aizvadīt brīvāk, turklāt favorītu lomā būs pretinieki.

Pļaviņš/Regža Jūrmalā sasniedz astotdaļfinālu, Točs/Finsters izstājas

Latvijas pludmales volejbols Eiropas čempionāta astotdaļfinālā Jūrmalā vīriešu konkurencē būs pārstāvēts ar diviem duetiem, jo izslēgšanas pirmo kārtu piektdien pārvarēja Mārtiņš Pļaviņš/Haralds Regža, liecina rīkotāju informācija. Pirmajā izslēgšanas spēlē zaudēja Edgars Točs/Rihards Finsters, bet Aleksandram Samoilovam/Jānim Šmēdiņam vieta turnīra 16 spēcīgāko pāru vidū bija garantēta pēc grupu kārtas rezultātiem.

Samoilovs/Šmēdiņš izcīna trešo uzvaru; izslēgšanas turnīrā iekļūst arī Točs/Finsters un Pļaviņš/Regža

Latvijas vadošais pludmales volejbola duets Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņs ceturtdien Jūrmalā izcīnīja trešo uzvaru, šoreiz ar 2-0 (21:18 un 21:13) pārspējot šveiciešus Niko Bēleru/Marko Kratigeru, liecina organizatoru informācija. Tikmēr Edgars Točs/Rihards Finsters bez cīņas sasniedza izslēgšanas spēles. Pēdējā grupas spēlē Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža piedzīvoja zaudējumu, tomēr tas neliedza latviešiem izcīnīt trešo vietu apakšgrupā.

Graudiņai/Kravčenokai otrais panākums Eiropas čempionātā

Latvijas vadošās pludmales volejbolistes Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka ceturtdien Eiropas čempionātā Jūrmalā ar 2-0 (21:19 un 21:19) pārspēja Kingu Kolosinsku un Jagodu Gruščinsku no Polijas, liecina organizatoru informācija. Citām Latvijas volejbolistēm neveiksmes arī otrajās grupu turnīra spēlēs.

Volejbola aktīvisti mudina federācijas kopsapulcē apspriest sporta veida nākotni Latvijā

Latvijas Volejbola federācijas (LVF) kopsapulcē ceturtdien Jūrmalā netālu no Eiropas čempionāta pludmales volejbolā norises vietas paredzēts izvērtēt sporta veida nākotnes stratēģiju, informēja pulcēšanās iniciatoru biedrības “Es par volejbolu" valdes priekšsēdētājs Kaspars Timermanis. Sapulcē nav paredzēts lemt par izmaiņām LVF pārvaldības modelī.

Samoilovs/Šmēdiņš ar divām uzvarām sāk Eiropas čempionātu Jūrmalā

Latvijas spēcīgākais pludmales volejbola duets Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš trešdien Jūrmalā ar divām uzvarām sāka Eiropas čempionātu un bija pirmais mājinieku pāris vīriešu konkurencē, kas pieveica pretiniekus grupu kārtas ievadā, liecina rīkotāju informācija. Uzvaru turnīra startā izcīnīja arī augstāk izliktais Latvijas dāmu duets Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka, kā arī savā otrajā mačā pie uzvaras tika Mārtiņš Pļaviņš/Haralds Regža.