Sports / Volejbols
Arī Pļaviņš un Regža sasniedz Pasaules kausa posma izslēgšanas turnīra otro kārtu

Latvijas pludmales volejbola duets Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža piektdien Nīderlandes pilsētā Hāgā notiekošā Pasaules kausa izcīņas trīs zvaigžņu posmā, kurā cīņas notiek telpās, sasniedza izslēgšanas turnīra otro kārtu, kur jau iepriekš bija iekļuvis Latvijas labākais pludmales volejbola pāris Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš.

Samoilovs/Šmēdiņš uzvar Latvijas pludmales volejbolistu duelī Hāgā

Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš piektdien Nīderlandē trijos setos ar 2:1 (13:21, 21:17, 15:10) uzvarēja vēl vienu Latvijas pludmales volejbola duetu Mārtiņu Pļaviņu/Haraldu Regžu un Pasaules tūres trīszaigžņu posmā nodrošināja dalību astotdaļfinālā, liecina organizatoru informācija. Pļaviņš/Regža izslēgšanas turnīru sāks no pirmās kārtas un arī pretendēs uz vietu astotdaļfinālā.

Latvijas pludmales volejbola dueti ar uzvaru sāk Pasaules tūres posmu Hāgā

Latvijas labākais pludmales volejbola pāris Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš, kā arī Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža ceturtdien ar uzvarām sāka Nīderlandes pilsētā Hāgā notiekošo Pasaules kausa izcīņas trīs zvaigžņu posmu, turklāt abi dueti piektdien aizvadīs savstarpēju cīņu par pirmo vietu apakšgrupā.

Turpinās strīdi Latvijas volejbolā; daļa sportistu Vildes vadībā izlasē nespēlēs

Latvijai volejbolā ir individuāli spēcīgi sportisti, bet vāja valstsvienība, Latvijas Radio raidījumā „Pēcpusdiena” trešdien sacīja biedrības „Es par volejbolu” valdes priekšsēdētājs Kaspars Timermanis, kurš pašmāju situāciju sporta veidā raksturo kā stagnāciju. Daļa Latvijas valstsvienības spēlētāju atteikušies spēlēt izlasē galvenā trenera Raimonda Vildes vadībā.

Arī Pļaviņš/Regža un Finsters/Točs Maskavā iekļūst izslēgšanas spēlēs

Mārtiņš Pļaviņš/Haralds Regža un Rihards Finsters/Edgars Točs, piektdien Maskavā izcīnīja uzvaras pēdējās spēlēs Pasaules tūres posma grupu kārtā un iekļuva izslēgšanas turnīrā, liecina organizatoru informācija. Jau iepriekš vietu izslēgšanas pirmajā kārtā nodrošināja Latvijas vadošais pludmales volejbola duets Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš.

Samoilovs un Šmēdiņš turnīru Maskavā sāk ar pārliecinošu uzvaru

Maskavā notiekošajā pasaules kausa izcīņā ceturtdien pamatsacensības ar uzvaru sācis Latvijas vadošais pludmales volejbola duets Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš, taču neveiksmes piedzīvojuši Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža, kā arī Rihards Finsters un Edgars Točs, liecina organizatoru informācija.

Jaunākie
Populārākie
Interesanti