Sports / Volejbols
Volejbola izlases treneris Vilde: Ar divām trim spēlēm gadā pret augsta ranga pretiniekiem ir par maz

Pēc Latvijas volejbola izlases trešā piedzīvotā zaudējuma Pasaules čempionāta atlases turnīra otrajā kārtā, piekāpjoties Beļģijai ar 0-3, Latvijas izlase ir zaudējusi cerības kvalificēties čempionātam, un turpinās cīņu par trešo vietu apakšgrupā pret Portugāli. “Jā, varētu teikt, ka šī bija mūsu labākā spēle Ļubļanā, taču profesionāli tas ir vājš mierinājums,” pēc spēles norādīja izlases galvenais treneris Raimonds Vilde.

Latvijas volejbolisti piedzīvo neveiksmi cīņā ar Slovēniju

Latvijas vīriešu volejbola izlase piedzīvoja otro neveiksmi pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīra otrajā kārtā, kas risinās Slovēnijā, ar 0-3 (14:25, 14:25, 19:25) piekāpjoties Slovēnijas valstsvienībai, liecina organizatoru informācija.

Jūrmalas smiltis - Latvijas priekšrocība pludmales volejbola sacensību rīkošanā

Šogad augustā Jūrmalā norisināsies Eiropas čempionāts pludmales volejbolā. Šis būs augstākā līmeņa pludmales volejbola turnīrs, kāds jebkad organizēts Baltijā. Eiropas Volejbola konfederācijas viceprezidents Māris Pēkalis atzīmēja, ka, lai pieņemtu lēmumu, kurai valstij piešķirt Eiropas čempionāta rīkošanas tiesības, ir jāizpilda vairāki priekšnosacījumi. Viens no svarīgs faktoriem ir, ka turnīrs Jūrmalā notiks dabīgās smiltīs. 

Jānis Šmēdiņš: Pludmales volejbolā var progresēt arī 30 gadu vecumā

Lielu pieredzi iekrājušie Latvijas spēcīgākie pludmales volejbolisti Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš abi ir tuvu 30 gadu vecuma slieksnim, tomēr tas nav šķērslis turpmākam progresam. Šmēdiņš Latvijas Radio pastāstīja, ka ierobežotas ir iespējas arvien kāpināt fizisko formu, toties spēles tehnikā arvien var ko uzlabot.

Tiesā apstrīd Volejbola federācijas prezidenta Sausnīša pārvēlēšanu amatā

Biedrība "Es par volejbolu!" iesniedza prasību tiesā, apstrīdot Latvijas Volejbola federācijas (LVF) prezidenta Ata Sausnīša pārvēlēšanas amatā likumību, pirmdien informēja biedrības valdes priekšsēdētājs Kaspars Timermanis. Sausnīti amatā atkārtoti nonāca 3.februārī, tomēr biedrībā "Es par volejbolu!" uzskata, ka pārvēlēšanas gaitā bija vairāki būtiski pārkāpumi.

Eiropas čempionātam pludmales volejbolā Jūrmalā nauda ir, bet ne sportistu sagatavošanai

Pēc nepilniem četriem mēnešiem Jūrmalā risināsies Eiropas čempionāts pludmales volejbolā. Balvu fonds šīm sacensībām  iespaidīgs – 200 tūkstošu eiro. Latvijas volejbola federācijā (LVF) uzsver, ka tie būs īsti pludmales volejbola svētki, taču vairāki sportisti tā nedomā. Neskatoties uz iespaidīgajām naudas balvām, federācija nepiešķir naudu Latvijas sportistiem, lai tie sagatavotos vērienīgajām sacensībām.

«RTU/Robežsardzes» treneris Vilde no volejbolistiem gaida stabilitāti cīņā par čempionu titulu

Sporta namā "Daugava" trešdien Rīgā gaidāma trešā un, iespējams, noslēdzošā finālsērijas spēle Latvijas vīriešu volejbola čempionātā. Esošie valsts čempioni "RTU/Robežsardze", pārspējot "Poliurs/Ozolnieku" komandu, var nodrošināt ceturto Latvijas čempionu titulu pēc kārtas. Rīdzinieku treneris Raimonds Vilde Latvijas Radio pastāstīja, ka trešajā finālspēlē jāturpina spēlēt kā līdz šim un nav nepieciešamības kardināli mainīt komandas spēli.

Jaunākie
Populārākie
Interesanti