Sports
VIDEO: Bendika ar pārliecinošu sniegumu 7,5 kilometru sprintā izcīna 16. vietu
Pārliecinošu sniegumu ceturtdien Itālijā notiekošajā Pasaules kausa izcīņas sestajā posmā biatlonā 7,5 kilometru sprinta sacensībās parādīja Latvijas biatloniste Baiba Bendika, izcīnot 16. vietu, liecina organizatoru informācija. Līdz ar to sportiste ir nodrošinājusi dalību sestdien gaidāmajās iedzīšanas sacensībās.
Latvija nedaudz pakāpjas FIFA rangā
Latvijas futbola izlase Starptautiskās Futbola federāciju asociācijas (FIFA) ceturtdien publicētajā rangā pakāpusies par vienu pozīciju un šobrīd atrodas 131. vietā, liecina FIFA informācija.
Ziemas olimpiskās spēles Leikplesidā - Latvijai Zozuļas zelts kamaniņu sportā
Inese Jaunzeme ir pirmā latviete, kas kļuva par uzvarētāju vasaras olimpiādes spēlēs Melburnā 1956.gadā. Vera Zozuļa - pirmā Latvijas sportiste, kura saņēmusi zelta godalgu ziemas olimpiskajās spēlēs - Leikplesidā 1980.gadā. Šī bija viena no spožākajām 13. ziemas spēļu ekstrām, jo Krievijas trasēs Bratskā un Sverdlovskā, gatavojoties šīm olimpiskajām spēlēm, kritiens sekojis kritienam… Toties Leikplesidā Vera tā iejutās trasē, ka visos četros braucienos uzrādīja vislabākos laikus, kas ir fantastisks sniegums tik augsta  līmeņa sacensībās.
Uz Phjončhanu dosies tikai divi kalnu slēpotāji no Latvijas
Līdz ziemas olimpiskajām spēlēm Dienvidkorejas pilsētā Phjončhanā palicis nepilns mēnesis, un sportisti steidz izmantot pēdējās iespējas, lai izpildītu kvalifikācijas normatīvus un nodrošinātu dalību četrgades nozīmīgākajās sacensībās. Uz Koreju dosies arī divi mūsu kalnu slēpotāji – Kristaps Zvejnieks un Lelde Gasūna.
Freimaņa «Gaziantep» pagarinājumā saglābj uzvaru pret «Neptūnas»
Latvijas basketbolista Rolanda Freimaņa pārstāvētā Turcijas komanda „Gaziantep” trešdien savās mājās pārtrauca astoņu zaudējumu sēriju Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) Čempionu līgā, ar 98:94 pagarinājumā pārspējot Lietuvas „Neptūnas”, liecina organizatoru informācija.
Futbola transfēru rekordi krīt un turpināsies krist
Pasaules futbolā viens pēc otra tiek gāzti dārgāko pāreju rekordi. Pagājušajā vasarā Parīzes "Saint Germain" komanda par brazīliešu superzvaigzni Neimāru galdā lika 222 miljonus eiro, tādējādi pārspējot iepriekšējo rekordu, kas tika uzstādīts 2016. gadā un bija 105 miljoni eiro. Parīziešu tēriņi ar to neapstājās, jo gaidāmajā vasarā viņi iztērēs vēl 170 miljonus eiro, lai papildinātos ar franču talantu Kilianu Mbapē, kurš klubā pašlaik atrodas īrē.
Galerijas