Latvijā ieradies nākamais ASV karavīru pulks

Piektdien, 17.februārī, Ādažu bāzē svinīgi sagaidīja ASV 68.bruņotā pulka karavīrus no bataljona "Silver Lions", kas tulkojumā nozīmē “Sudraba lauvas”.

Vairāk nekā 225 karavīri Ādažos sāka ierasties februāra sākumā. Viņi nomainīs desanta pulka karavīrus, kuri dienesta pienākumus operācijā "Atlantic Resolve" pildīja kopš pagājušā gada septembra.

Jaunā vienība Ādažos uzturēsies līdz brīdim, kad Latvijā ieradīsies Kanādas vadītais starptautiskais NATO bataljons. Pagājušajā nedēļā Latvijā nogādāja amerikāņu bruņutehniku, tajā skaitā 15 tankus “Abrams", ko izmantos kopīgās mācībās ar Latvijas karavīriem.

Ziņots, ka Kanāda apstiprinājusi, ka vadīs ceturto no NATO bataljoniem, kurus paredzēts izvietot Baltijas valstīs un Polijā. Tāpat vēstīts, ka NATO starptautiskais bataljons pilnā sastāvā ieradīsies Latvijā līdz jūnijam. Pirmā tanku grupa Ādažu bāzē ieradās jau pēc dažām dienām.

4 komentāri
Neslavam
Nu redz ,to ari vajadzeja pieradit ! Asv un nato ierodas latvijā nevis lai to sargatu bet gan lai uebruktu Krievija un samazinatu to lidz Maskavas apgabalam ! Tas velreiz pierada ka asv un nato nav miera sargataji ,bet asinaini demokratijas neseji vusā pasaule !
Neslāvs
Tici man, jebkurš latvietis to vēlās daudz vairāk nekā lielākie NATO ekstrēmisti. Nekas nav aizmirsts, nekas nav piedots !
Milda
Jo vairak svešu karotaju kas nepaklaujas latvijas satversmei un valdibai ,jo nedrošāk es šeit jutos ,ta vairs nav latvija ,
Neslāvs
Šī nekad nav bijusi tava Latvija. Prieks, ka nejūties šeit labi, varbūt laiks atgriezties nolādētajā krievzemē. Kaut gan izskatās , ka jeņķu puiši to drīz samazinās līdz maskavas apgabalam.
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Populārākie
Interesanti