Finsters/Točs pludmales volejbola Pasaules tūres posmu Ķīnā noslēdz dalītā 17.vietā

Kvalifikāciju pārvarējušais Latvijas pludmales volejbola duets Rihards Finsters un Edgars Točs piektdien Sjameņā, Ķīnā pirmajā kārtā divos setos 0:2 (11:21, 19:21) piekāpās Austrālijas pārim Kristoferam Makhjū un Demjēnam Šūmanam un Pasaules tūres turnīru noslēdza dalītā 17.vietā, liecina rīkotāju informācija.

Pamatturnīru Finsters/Točs saniedza ceturtdien, kas pēc zaudēta pirmā seta ar 15:21 spēja izcīnīt uzvaru nākamajos divos setos (21:17 un 15:6), pārspējot vāciešu dvīņubrāļus Benetu un Dāvidu Poņievažus. Lai iekļūtu pamatturnīrā, šoreiz bija jāpārvar tikai viena kārta.

Par turnīra noslēgšanu dalītā 17.vietā Finsters/Točs saņēma 120 reitinga punktus. Šosezon Finsters/Točs startēja arī Fortloderdeilas „Major” klases turnīrā, kur neizdevās pārvarēt kvalifikācijas kārtu. 

Finsters un Točs bija vienīgais Latvijas volejbola pāris, kas startēja Sjameņas turnīrā. Kopumā Sjameņā startēja 58 vīriešu un 47 sieviešu dueti. Ķīnas turnīra uzvarētāji tiks noskaidroti svētdien.

Pasaules tūres turnīri šosezon sadalīti ranga kategorijās izmantojot piecu zvaigžņu sistēmu.  Sjameņas turnīrs ir novērtēts ar trim zvaigznēm. Nākamie posmi Pasaules tūrē paredzēti maija otrajā pusē Riodežaneiro (Brazīlijā) un Lucernā (Šveicē). Abi šie būs četru zvaigžņu jeb „Grand Slam” posmi.

Pagājušajā nedēļas nogalē Finsters/Točs izcīnīja septīto vietu Zviedrijas pilsētā Gēteborgā telpās notikušajā "Satellite" sērijas turnīrā.

Saistītie raksti
0 komentāri
Pievienot komentāru
Volejbols
Sports
Jaunākie

Populārākie
Interesanti