ASV senators Greiems: Ja Ziemeļkoreja startēs olimpiskākajās spēlēs, mēs tās boikotēsim

Amerikas Savienotu Valstu senators Lindsijs Greiems otrdien savā „Twitter” kontā paudis, ka ASV boikotēs Phjončhanas ziemas olimpiskās spēles, ja tajās startēs Ziemeļkoreja.

„Atļaujot Kima Čenuna Ziemeļkorejai piedalīties ziemas olimpiskajās spēlēs, tiktu atbalstīts visnelikumīgākais režīms uz planētas. Esmu pārliecināts, ka Dienvidkoreja atteiksies no tik absurda lēmuma, un pilnībā ticu, ka,  ja Ziemeļkoreja dosies uz ziemas olimpiskajām spēlēm, mēs nebrauksim,” rakstīja Greiems.

Jau iepriekš Dienvidkorejas prezidents Muns Džēins aicinājis Ziemeļkoreju piedalīties olimpiskajās spēlēs. Viņš arī norādījis, ka tas varētu palīdzēt uzlabot abu valstu attiecības un veicināt mieru.

Savukārt Kims Čenuns norādījis, ka ir gatavs darīt visu nepieciešamo, lai spēles ritētu veiksmīgi ar Ziemeļkorejas delegācijas piedalīšanos.

Tikmēr ASV prezidents Donalds Tramps savā „Twitter” kontā norādījis, ka sankcijas atstājušas lielu ietekmi uz Ziemeļkoreju.  „„Raķešu vīrs” tagad pirmo reizi vēlas runāt ar Dienvidkoreju. Iespējams, tās ir labas ziņas, iespējams, ka ne – to mēs redzēsim!” savā ierakstā sacīja ASV prezidents.

Ziemas olimpiskās spēles risināsies no 9. līdz 25. februārim.

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Olimpiskā kustība
Sports
Jaunākie
Populārākie
Interesanti