Rīgas «Dinamo» parāda raksturu un nosargā uzvaru pār Maskavas «Dinamo»

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 8 gadiem un 3 mēnešiem.

Savā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārās sezonas priekšpēdējā spēlē Rīgas “Dinamo” puiši spēja parādīt raksturu un ar rezultātu 1:0 uzveikt spēcīgo Maskavas “Dinamo” komandu, liecina organizatoru informācija. Lielu ieguldījumu šīs uzvaras kaldināšanā deva rīdzinieku vārtsarga Jakuba Sedlāčeka spēle.

Pirmajā spēles trešdaļā spēli pārsvarā kontrolēja laukuma saimnieki – Rīgas “Dinamo”. Maskavieši gan veidoja bīstamas situācijas, taču Sedlāčeks rādīja īstu klasi.

Otrās trešdaļas sākumā rīdzinieki izvirzījās vadībā – Gunārs Skvorcovs nogādāja ripu Mikam Indrašim, kurš izmantoja savu iespēju. Maskavieši gan vairākkārt devās bīstamos uzbrukumos, Rīgas “Dinamo” aizsardzība kļuva vājāka, taču atkal brīnumus vārtos rādīja Sedlāčeks.

Trešajā periodā rīdziniekiem atkal stabils balsts bija Sedlāčeks, taču savu veiksmes lomu nospēlēja arī vārtu stabiņš. Trīs minūtes līdz spēles beigām maskaviešiem seši spēlētāji laukumā – sods divas minūtes. Taču rezultāts uz tablo nemainījās. 26 sekundes līdz spēles beigu svilpei Maskavas “Dinamo” vārtsargu nomainīja pret sesto laukuma spēlētāju, taču rīdziniekiem izdevās nosargāt uzvaru.

Rīgas "Dinamo" vēl joprojām ir KHL Rietumu konferences 12. vietā, 59 spēlēs nopelnot 72 punktus, bet Maskavas "Dinamo" ar 102 punktiem 59 mačos ir piektajā vietā.Šīs sezonas pēdējo spēli rīdzinieki aizvadīs18. februārī pret šobrīdējiem Gagarina kausa īpašniekiem Sanktpēterburgas SKA.

Veiksmīgs otrdienas vakars arī Jaunatnes hokeja līgā (MHL) spēlējošajai HK “Rīga”, kas ar rezultātu 3:2 pārspēja Balašihas MVD komandu. Vārtus rīdzinieku labā guva Artjoms Pankevičs, Roberts Baranovskis un Pauls Svars. Nākamo spēli “Rīga” aizvadīs ceturtdien, kad pretim stāsies Čehovas “Ruskije Vitjazi”. Rīdzinieki jau ir zaudējuši cerības sasniegt MHL izslēgšanas spēles.