«Prizmas» hokejistiem ne bez grūtībām izdodas uzvarēt līgas pastarīti «Lido»

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 5 gadiem un 3 mēnešiem.

Latvijas Hokeja virslīgā otrdien HK “Prizma” ar 3:2 uzvarēja “Lido”, kura turnīra tabulā ieņem pēdējo vietu, turklāt uzvaras vārti tika gūti īsu brīdi pirms spēles beigām, liecina organizatoru informācija.

Spēles pirmajā trešdaļā gan vadībā izvirzījās “Prizma”, ar vārtu guvumiem izceļoties Ērikam Biseniekam un Kristapam Apsītim, taču otrajā trešdaļā “Lido” izlīdzināja rezultātu – divi vārtu guvumi Bulata Gaļimova rēķinā.  Tikai 55. minūtē Armands Bērziņš panāca likumsakarīgu spēles rezultātu, iemetot uzvaras vārtus.

Līgas kopvērtējumā līderpozīcijās ar 69 punktiem ir “Mogo”, tai seko “Zemgale/LLU ar 60 punktiem, bet pirmo trijnieku noslēdz “Prizma” ar 58 punktiem. Ceturtajā vietā ar 56 punktiem ir pērnās sezonas čempions “Kurbads”, kam ar 41 seko HS “Rīga”. 36 punktus izdevies iekrāt “Liepājai” un ierindoties sestajā pozīcijā, bet “Lido” ar četriem punktiem ir līgas pēdējā vietā.