Latvijas hokejists Bļugers: Bija grūti noturēt līmeni pēc labā spēles sākuma

Latvijas izlase sestdien pasaules čempionātā zaudēto spēli pret ASV sāka labi, bet vēlāk pret meistarīgajiem pretiniekiem bija grūti tikpat labi turpināt, žurnālistiem pēc mača teica uzbrucējs Teodors Bļugers, kurš guva karjerā pirmos vārtus valstsvienībā.

Bļugers pirmajā trešdaļā noslēdza pretuzbrukumu un izvirzīja Latviju vadībā ar 1:0, tomēr mača galotnē veiksmīgāki bija amerikāņi.

"Sākām labi, iemetām un labi aizsargājāmies, ASV izlasei nebija daudz momentu," stāstīja Bļugers. "Vēlāk bija grūti to līmeni noturēt pret tik meistarīgiem spēlētājiem. Mazliet arī nepaveicās. Pāris ripas pie saviem vārtiem zaudējām un ielaidām vārtus."

Hokejists Teodors Bļugers par Latvijas izlases spēli pret ASV
00:00 / 00:14
Lejuplādēt

Otrajā trešdaļā atklātā hokejā jau bija par daudz uzbrukumu Latvijas vārtiem, kas palīdzēja amerikāņiem atgūties, sacīja Bļugers, kurš valstsvienībā aizvadīja savu ceturto spēli.

Jau vēstīts, ka spēlē pret ASV izlasi Latvija divreiz ieguva divu vārtu pārsvaru, tomēr izšķirošo ripu ielaida nepilnas trīsarpus minūtes pirms mača beigām un zaudēja ar 3:5.

Līdzšinējās spēlēs pasaules čempionātā Latvijas izlases rēķinā ir uzvaras pār Dāniju (3:0), Slovākiju (3:1) un Itāliju (2:1), kā arī zaudējums Zviedrijai (0:2). Latvijas valstsvienība pēdējās divas spēles grupā aizvadīs pret pirmdien pret Krieviju un otrdien pret mājinieci Vāciju. Grupas četras labākās komandas iekļūs ceturtdaļfinālā.