Hokeja vārtsargs Merzļikins pēc maiņas ielaiž četras ripas, «Blue Jackets» izsēj varenu pārsvaru

Latviešu hokeja vārtsargs Elvis Merzļikins gada pirmajā spēlē ielaida četras ripas, viņa pārstāvētajai Kolumbusas "Blue Jackets" zaudējot Karolīnas "Hurricanes" (4:7). Latviešu vārtsargs spēlēja tikai pēdējo trešdaļu. Tikmēr Bufalo "Sabres" bez Zemgus Girgensona ierindā ar 3:4 pagarinājumā zaudēja Bostonas "Bruins", liecina Nacionālās Hokeja līgas (NHL) informācija.

Merzļikins laukumā devās pēc otrā perioda. Viņš atvairīja 11 no 15 metieniem jeb 73,4%.

Pirmās divas trešdaļas par "Blue Jackets" vārtu drošību atbildēja Daniils Tarasovs, kurš atvairīja 31 no 33 metieniem jeb 93,9%. Krievu vārtsargs spēli nevarēja pabeigt ķermeņa lejasdaļas savainojuma dēļ.

Vēl otrā perioda vidusdaļā Kolumbusas vienība atradās vadībā ar 4:0, taču otrā spēles puse aizritēja "Hurricanes" zīmē.

Tikmēr citā spēlē Girgensons komandai nevarēja palīdzēt Covid-19 drošības protokola dēļ.

Vēl trešā perioda ievadā "Sabres" bija vadībā ar 3:1, taču pārsvaru noturēt viņiem neizdevās.

Sezonas kopvērtējumā "Blue Jackets" ar 31 punktu 30 spēlēs ir 11. vietā NHL Austrumu konferencē, bet divas pozīcijas zemāk ir "Sabres", kas 33 mačos iekrājuši 26 punktus.