Balinskis un «Panthers» NHL spēlē pārspēj «Blue Jackets» bez Merzļikina vārtos

Latvijas aizsargs Uvis Balinskis ceturtdien vienreiz meta pa vārtiem Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, kurā viņa Floridas "Panthers" komanda izcīnīja uzvaru. "Panthers" mājās ar rezultātu 4:0 uzvarēja Kolumbusas "Blue Jackets" komandu, ko pārstāv Latvijas vārtsargs Elvis Merzļikins, kurš gan šai spēlei nebija pieteikts.

Balinskis spēlēja 16 minūtes 37 sekundes, vienreiz meta pa vārtiem, pielietoja divus spēka paņēmienus un statistikā atzīmējās ar neitrālu lietderības koeficientu.

Merzļikins savainojuma dēļ nav spēlējis kopš marta beigām, bet plašāk par viņa veselības stāvokli klubs nav informējis, vien norādot, ka vārtsarga atgriešanās varētu notikt kuru katru dienu. "Blue Jackets" sezonā ir atlikušas vēl divas spēles, nākamā būs sestdien Nešvilā pret "Predators".

Floridas "Panthers" - Kolumbusas "Blue Jackets" spēles epizodes

"Panthers" ar 106 punktiem 80 spēlēs ieņem 4. vietu Austrumu konferencē, bet "Blue Jackets" ar 64 punktiem 80 spēlēs ieņem 16. vietu Austrumu konferencē.

Latvijas uzbrucējs Zemgus Girgensons ceturtdien spēlēja NHL mačā, kurā viņa pārstāvētā Bufalo "Sabres" komanda izcīnīja uzvaru. "Sabres" mājās ar rezultātu 4:2 uzvarēja Vašingtonas "Capitals" vienību. Zaudējums sarežģīja "Capitals" izredzes kvalificēties Stenlija kausa izcīņai.

Girgensons uz ledus pavadīja 11 minūtes 47 sekundes, kuru laikā iekrāja negatīvu lietderības koeficientu -1.

Bufalo "Sabres" - Vašingtonas "Capitals" spēles epizodes

"Sabres" ar 81 punktu 80 spēlēs ieņem 12. vietu Austrumu konferencē un nepretendē uz dalību Stenlija kausa izcīņā.