HK «Rīga» pēc zaudējuma Maskavā nonāk uz izkrišanas robežas

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 10 gadiem un 2 mēnešiem.

HK "Rīga" piektdien Maskavā ar 2:6 zaudēja vietējai "Krasnaja Armija" Krievijas jaunatnes hokeja līgas (MHL) Rietumu konferences ceturtdaļfināla otrajā spēlē, un nākamā neveiksme Latvijas komandai nozīmēs izstāšanos, liecina rīkotāju informācija. Sērijā līdz trim uzvarām Maskavas CSKA jauniešu komanda ir vadībā ar 2:0.

Rīgas "Dinamo" jauniešu komandā vārtus guva Edgars Siksna un Nikolajs Jeļisejevs, savukārt Krievijas pieaugušo izlasē jau spēlējušais "Krasnaja Armija" uzbrukuma līderis Nikolajs Prohorkins izcēlās ar četriem precīziem metieniem.

Prohorkins iemeta spēlē pirmos trīs vārtus, savukārt Siksna otrajā trešdaļā izmantoja skaitlisko pārsvaru un rezultāta starpību samazināja. Prohorkins turpināja ar "Krasnaja Armija" ceturtajiem vārtiem, un, lai gan Jeļisejevs atbildēja ar HK "Rīga" otro precīzo metienu, turpinājumā pārāki bija mājinieki. Vēl pa vieniem vārtiem "Krasnaja Armija" guva līdz pēdējam pārtraukumam un trešajā periodā.

Sērija turpināsies ar trešo spēli pirmdien Piņķos, kur dienu vēlāk paredzēta arī ceturtā cīņa, ja uzvarētājs sērijā vēl nebūs zināms. HK "Rīga" ceturtdien pirmajā spēlē Maskavā zaudēja ar 2:7.

KHL Rietumu konferences ceturtdaļfināla spēle:

*Maskavas "Krasnaja Armija" - HK "Rīga" 6:2 (2:0, 3:2, 1:0)

Vārtus guva: Nikolajs Prohorkins 4, Igors Fefelovs, Aleksandrs Timirevs - Edgars Siksna, Nikolajs Jeļisejevs

Vārtsargi: Vladimirs Kramarjs - Rihards Cimermanis