HK «Rīga» hokejisti ar uzvaru sāk MHL regulārās sezonas pēdējo izbraukumu

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 9 gadiem un 3 mēnešiem.

HK "Rīga" sestdien Maskavā ar 5:4 uzveica vietējo "Krasnaja armija" vienību Krievijas jaunatnes hokeja līgas (MHL) spēlē, ar ko Latvijas klubs sāka regulārajā sezonā pēdējo izbraukuma cīņu sēriju, informēja organizatori.

Uzvarētājiem divus vārtus guva Gatis Sprukts, bet pa reizei precīzi meta Kirils Galoha, Linards Mazurs-Mago un Rūdolfs Maslovskis.

Rezultātu pirmajā trešdaļā atklāja Sprukts, bet Galoha otrā perioda sākumā viesu pārsvaru divkāršoja. Mājinieki līdz pēdējam pārtraukumam gan spēja panākt izlīdzinājumu, taču trešajā periodā Sprukts, Mazurs-Mago un Maslovskis piecās minūtēs panāca 5:2. "Krasnaja Armija" vēl spēja samazināt rezultāta starpību līdz minimumam, tomēr rīdzinieki nosargāja uzvaru.

MHL Ziemeļrietumu divīzijā HK "Rīga" ar 53 spēlēs gūtiem 77 punktiem ieņem 5.vietu un praktiski ir gandrīz garantējusi dalību izslēgšanas turnīrā. Vietu izslēgšanas spēlēs pēc regulārās sezonas nodrošinās astoņas no divīzijā sākotnēji iekļautajām 10 komandām, turklāt Čehijas "Energie" no sacensībām izstājās.

HK "Rīga" regulārajā sezonā vēl atlikušas trīs spēles izbraukumā, ko komanda turpinās pirmdien ar cīņu Maskavā pret MHK "Spartak".