«Dinamo» piedzīvo 14. zaudējumu pēc kārtas, šoreiz gan papildlaikā

Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) spēlējošā Rīgas “Dinamo” vienība “Arēnā Rīga” sestdien ar 3:2 papildlaikā piekāpās Jekaterinburgas “Avtomobilist”, piedzīvojot jau 14. zaudējumu pēc kārtas, liecina organizatoru informācija.

Spēles rezultātu trešajā minūtē atklāja Genādijs Stoļarovs, bet astotajā minūtē Ņikita Trjamkins panāca izlīdzinājumu, bet drīz vien Kristaps Zīle atkal izvirzīja rīdziniekus vadībā.

Orajā trešdaļā Dens Sekstons panāca izlīdzinājumu, un spēles pamatlaikā neviena no komandām arī neguva vairāk vārtus, apstājoties pie 2:2. Uzvarētāju nācās noskaidrot papildlaikā, un tajā prasmīgāka izrādījās "Avtomobilist" vienība, kas spēja prasmīgi izmantot vairākumu - uzvaras vārti Alekseja Makejeva rēķinā.

Nākamo spēli “Dinamo” aizvadīs jau 16. novembrī, tiekoties ar Pekinas “Kunluņ Red Star”. Ar šo spēli arī noslēgsies mājas spēļu sērijas, un pēc tam “Dinamo” priekšā izbraukumi.