Balinskis rezultatīvi piespēlē Floridas «Panthers» zaudētā NHL mačā

Latvijas hokejists Uvis Balinskis sestdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē tika pie rezultatīvas piespēles, kamēr viņa pārstāvētā Floridas "Panthers" piedzīvoja zaudējumu. "Panthers" izbraukumā ar 3:4 pēcspēles metienu sērijā piekāpās Ņujorkas "Rangers", zaudējot ceturtajā mačā pēc kārtas.

Balinskis uz ledus bija 20 minūtes un 19 sekundes, no kurām divas minūtes un septiņas sekundes pavadīja mazākumā, un noslēdza maču ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Latvijas hokejists tika pie rezultativitātes punkta otrās trešdaļas ievadā, kad aizsardzības zonā pasita ripu uz priekšu, iesākot Floridas vienības pretuzbrukumu, kuru ar precīzu metienu noslēdza Ētu Luostarinens.

Ņujorkas "Rangers" - Floridas "Panthers" spēles epizodes

"Panthers" rindās ar diviem (1+1) rezultativitātes punktiem izcēlās Metjū Tkačaks un Kārters Verhegī, kamēr starp pretiniekiem divus vārtus guva Artēmijs Panarins, kurš arī realizēja uzvaru nesošo pēcspēles metienu, un pie trīs rezultatīvām piespēlēm tika Vinsents Tročeks.

Floridas komanda ar 95 punktiem 70 spēlēs Austrumu konferencē ieņem trešo vietu, kamēr "Rangers" ar 98 punktiem 71 cīņā atrodas pirmajā pozīcijā.

Citā mačā Teodora Bļugera un Artūra Šilova pārstāvētā Vankūveras "Canucks" mājās ar 4:2 uzvarēja  Kalgari "Flames".

Bļugers spēlēja 13 minūtes un 13 sekundes, no tām pusotru minūti pavadot uz ledus mazākumā. Viņš atzīmējās statistikā ar vienu metienu pa vārtiem, uzvarētu vienu no diviem iemetieniem un tika pie pozitīva lietderības koeficienta +1. Šilovs palika uz rezervistu soliņa.

Vankūveras "Canucks" - Kalgari "Flames" spēles epizodes

Vankūveras komandas labā divus vārtus guva Nils Hoglanders, bet vēl pa reizei pretinieku vārtos ripu raidīja Džonatans Teners Millers un Elīass Lindholms.

"Canucks" ar 98 punktiem 71 spēlē Rietumu konferencē ir līdere, bet "Flames" ar 71 punktu 69 mačos ierindojas 11.pozīcijā.

Kolumbusas "Blue Jackets", vārtsargam Elvim Merzļikinam paliekot uz rezervistu soliņa, viesos ar 2:4 zaudēja Vegasas "Golden Knights" hokejistiem.

"Blue Jackets" labā pa vieniem vārtiem guva Ēriks Gudbransons un Kārsons Meiers. Mājinieku rindās ar diviem precīziem metieniem izcēlās Džeks Aikels un vēl pa vienai ripai viesu vārtos raidīja Pāvels Dorofejevs un Ivans Barbaševs.

Kolumbusas vienība ar 58 punktiem 71 spēlē Austrumu konferencē atrodas pēdējā vietā, kamēr "Golden Knights" ar 83 punktiem 70 mačos Rietumu konferencē ierindojas astotajā pozīcijā.