Girgensons gūst vārtus «Sabres» uzvarā pār Merzļikina «Blue Jackets» NHL spēlē

Latvijas uzbrucējs Zemgus Girgensons piektdien guva vārtus Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā, kurā viņa pārstāvētā Bufalo "Sabres" komanda izcīnīja uzvaru. "Sabres" viesos ar rezultātu 2:1 uzvarēja Kolumbusas "Blue Jackets" vienību, kam Latvijas vārtsargs Elvis Merzļikins šīs spēles laiku pavadīja rezervē.

Pirmajā trešdaļā Girgensons pie apmales no diezgan asa leņķa meta pa vārtiem, kur Daniils Tarasovs nesavaldīja ripu un rezultāts kļuva neizšķirts 1:1. Uzvaras vārtus "Sabres" pēdējā trešdaļā guva Konors Kliftons.

Girgensons šajā mačā uz ledus pavadīja 11 minūtes un divas sekundes, kuru laikā vienreiz meta pa vārtiem, pielietoja divus spēka paņēmienus un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Kolumbusas "Blue Jackets" - Bufalo "Sabres" spēles epizodes

Sezonā Girgensons 39 spēlēs ir guvis sešus vārtus.

"Sabres" ar 56 punktiem 57 spēlēs ieņem 13.vietu Austrumu konferencē, bet "Blue Jackets" ar 46 punktiem 56 spēlēs ieņem 16.vietu Austrumu konferencē.