Girgensons NHL sezonu noslēdz ar rezultatīvu piespēli un «Sabres» uzvaru

Latvijas uzbrucējs Zemgus Girgensons pirmdien izdarīja vienu rezultatīvu piespēli Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā, kurā viņa pārstāvētā Bufalo "Sabres" komanda izcīnīja uzvaru. "Sabres" regulārajā sezonā pēdējā spēlē viesos ar rezultātu 4:2 uzvarēja Tampabejas "Lightning" vienību.

Girgensons uz ledus pavadīja 12 minūtes un 34 sekundes, kuru laikā izdarīja vienu rezultatīvu piespēli, vienreiz meta pa vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu un iekrāja neitrālu lietderības koeficientu.

Zemgus otrajā trešdaļā rezultatīvi piespēlēja Džordanam Grīnvejam, kurš "Sabres" pārsvaru palielināja līdz 3:1.

Tampabejas "Lightning" - Bufalo "Sabres" spēles epizodes

"Sabres" ar 84 punktiem 82 spēlēs ieņem 12. vietu Austrumu konferencē. Vēl pirms sezonā pēdējām spēlēm Bufalo klubam bija zudušas izredzes tikt Stenlija kausa izcīņā. Izslēgšanas turnīrs 13. sezonu pēc kārtas risināsies bez "Sabres" dalības.

Sezonas noslēgumā "Sabres" paziņoja par komandas galvenā trenera Dona Granato atlaišanu.

Girgensons sezonā 63 spēlēs guva astoņus vārtus un sešas reizes rezultatīvi piespēlēja.