Pirmajā puslaikā 1:0 pārsvaru nodrošinājusī Šveices izlase pēc pārtraukuma neizmantoja vairākas labas iespējas, kuru realizēšana praktiski jau būtu izšķīrusi mača iznākumu Eiropas čempionāta finālturnīra spēlē pret Albāniju.

Divas labas iespējas divkāršot rezultātu bija Harisam Seferovičam, taču arvien pārāks duelī izrādījās Albānijas vārtsargs Etrits Beriša.

Seferovičs 53.minūtē sita no tuvas distances, tomēr vārtsargs teicami nosedza tuvo vārtu stūri.

Savukārt 66.minūtē Seferovičs izrāvās viens pret Berišu, bet vārtsargs laicīgi devās pretim sāncensim un bloķēja sitienu.

*Raidīšanas tiesību ierobežojumu dēļ video redzami Latvijas teritorijā.