Otrās līgas klubs Vācijas kausa 1/16 finālā sakauj Bundeslīgas čempionus Minhenes «Bayern»

Titulētais klubs Minhenes "Bayern" dalību Vācijas kausa izcīņā trešdien noslēdza jau 1/16 finālā, piekāpjoties otrās līgas vienībai "Holstein Kiel", vēstīja Vācijas sabiedriskais medijs "Deutsche Welle". Spēles normālais laiks ziemīgos laikapstākļos Ķīlē noslēdzās neizšķirti 2:2, bet uzvaru laukuma saimnieki nodrošināja 11 metru sitienu sērijā, kur bija pārāki ar 6:5.

Galvenā trenera Oles Vernera vadītā "Holstein Kiel" pamatlaikā divreiz spēja atspēlēties, turklāt Hauke Vāls neizšķirtu 2:2 panāca pamatlaika piektajā kompensācijas minūtē. "Bayern" nepalīdzēja arī tiesnešu kļūme, 14.minūtē ieskaitot Serža Gnabrī vārtu guvumu no aizmugures stāvokļa, kas ļāva Bundeslīgas čempioniem atklāt rezultātu.

Ķīles kluba vārtsargs Joanis Gelios pēc spēles teica, ka komanda aizvadīja neaizmirstamu spēli. "Holstein Kiel" ir mazs futbola klubs, kas mājas spēles aizvada novecojušā stadionā, un Vācijas kausa otrajā kārtā pret trofejas līdzšinējiem īpašniekiem ne tuvu nebija favorītu lomā.

Divu otrās Bundeslīgas klubu cīņā astotdaļfinālā "Holstein Kiel" spēlēs pret "Darmstadt 98".