Alžīrieši sešu vārtu spēlē pieveic Dienvidkorejas izlasi un pretendē uz astotdaļfinālu

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 9 gadiem un 10 mēnešiem.

Pirmajā puslaikā iesisti trīs vārti palīdzēja Alžīrijas valstsvienībai svētdien Portualegrē ar 4:2 uzvarēt Dienvidkorejas izlasi un uzlaboja izredzes Pasaules kausa izcīņā spēlēt astotdaļfinālā, liecina organizatoru informācija. Pasaules kausa izcīņā Alžīrija guva pirmo uzvaru kopš 1982.gada un kļuva par pirmo Āfrikas komandu, kas finālturnīra spēlē guva četrus vārtus.

Divos krasi atšķirīgos puslaikos katrā dominēja sava komanda - alžīrieši bija situācijas noteicēji līdz pārtraukumam, savukārt Dienvidkorejas futbolisti spēles turpinājumā cīnījās ar jaunu enerģiju un neļāva pretiniekiem būt pārliecinātiem par panākumu. Pēdējā spēlē H grupā alžīriešiem pietiks ar neizšķirtu pret Krieviju, lai līdzās Beļģijai tiktu astotdaļfinālā, taču vismaz teorētiski izredzes saglabā arī krievi un Dienvidkoreja.

Alžīriju vadībā izvirzīja Islami Slimani, kurš 26. minūtē saņēma tālu piespēli un cīņā ar diviem aizsargiem tika līdz vārtiem un uzbrukumu pabeidza ar precīzu sitienu. Jau divas minūtes vēlāk Rafiks Hališe pēc stūra sitiena teicami sita ar galvu un pārsvaru divkāršoja, bet 38. minūtē Abdelmumene Džabu alžīriešu saspēli soda laukumā noslēdza ar trāpījumu vārtu tālajā stūrī.

Toties pēc pārtraukuma lomas mainījās, un dienvidkorejiešiem pietika ar piecām minūtēm, lai vienus vārtus atgūtu. Sons Hjunmins soda laukumā saņēma bumbu un raidīja to starp vārtsarga Raisa Mboli kājām. Lai gan Dienvidkorejas spiediens neatslāba, rezultatīvs uzbrukums pēc efektīvas saspēles izdevās arī Alžīrijai, un Jasini Brahimi 62. minūtē no tuvas distances atjaunoja trīs vārtu pārsvaru. Dienvidkorejas kapteinis Kū Jačeols no vārtu priekšas vēl spēja 10 minūtes vēlāk rezultāta starpību samazināt, tomēr atlikušajā laikā iedzinējiem vairs neizdevās gūt panākumu, lai gan bīstamas iespējas tika radītas.

Grupā seši punkti ir Beļģijai, trīs punkti - Alžīrijai, bet pa punktam ir Dienvidkorejai un Krievijai.