Spānijas sieviešu futbola izlase pirmo reizi vēsturē kļūst par pasaules čempioni. Spilgtākās epizodes

Ar Spānijas uzvaru ar 1:0 pār Angliju svētdien noslēdzās Pasaules kausa fināls futbolā sievietēm. Spānija pirmo reizi kļuva par pasaules čempioni.

Fināla cienīga un aizraujoša spēle sākās jau no pirmajam minūtēm. Abām izlasēm radās lieliskas iespējas. Atklāts futbols turpinājās līdz pat pirmajam vārtu guvumam - 29. minūtē Olga Karmona izvirzīja Spāniju vadībā.

Uzvaras vārti

Otrajā puslaikā aizraujošā cīņa turpinājās, taču ar vārtu guvumiem vairs neviena no izlasēm neizcēlās, un Spānijas futbolistes varēja līksmot par vēsturisko uzvaru.

Spēles spilgtākās epizodes

Apbalvošanas ceremonija

Aizraujošā cīņā pusfinālā Spānija ar 2:1 bija pārāka pār Zviedriju, savukārt Anglija pusfinālā ar 3:1 pārspēja mājinieci Austrāliju.

Jau ziņots, ka sestdien Zviedrijas sieviešu futbola izlase 2:0 pieveica mājinieces austrālietes spēlē par 3. vietu un otrajā Pasaules kausa finālturnīrā pēc kārtas kļuva par bronzas medaļniecēm.