EČ basketbolā U-18 junioriem. Intervija ar Anriju Mišku
EČ basketbolā U-18 junioriem. Latvija - Grieķija

EČ basketbolā U-18 junioriem. Latvija - Grieķija. Spēles momenti

Latvijas U-18 basketbolisti uzvar Grieķiju un saasina cīņu apakšgrupā

Latvijas U-18 basketbolisti svētdien Ventspilī Eiropas čempionātā ietvaros otrajā grupas spēlē ar 80:74 pārspēja Grieķijas spēlētājus. Līdz ar to visām A grupas komandām pēc divām spēlēm ir pa vienai uzvarai un vienam zaudējumam.

Latvijas rindās ar 25 punktiem rezultatīvākais bija Andrejs Žagars.

Mača ievadā četru punktu izrāviens padevās latviešiem, taču drīz vien jau vadībā bija Grieķi (6:9). Ceturtdaļas beigas labāk aizvadīja mājinieki, pēc desmit minūtēm esot vadībā ar 23:18.

Otrais puslaiks ritēja punkts punktā, abām komandām sametot 21 punktu un vadību pirms pārtraukuma nosargājot latviešiem.

Artūra Žagara komentārs pēc pirmā puslaika

Intervija ar Vari Krūmiņu

Trešajā spēles nogrieznī atkal bija vērojama divu līdzvērtīgu komandu cīņa. Pēdējās sekundēs sekmīgs uzbrukums padevās grieķiem, kas līdz minimumam samazināja atstatumu starp komandām (61:60).

Pēdējās desmit minūtes labāk padevās mājiniekiem, kas tika pie pirmā panākuma čempionātā.

Arijs Miška pēc spēles

Jau ziņots, ka pirmajā mačā Latvijas U-18 spēlētāji ar 73:77 piekāpās Horvātijas vienaudžiem.

Tikmēr grieķi pirmajā spēlē ar 81:65 pārspēja Itālijas spēlētājus.

Savukārt pirmajā mačā svētdien itāļi ar 74:67 uzvarēja horvātus.

Otrdien Latvija aizvadīs spēli pret Itāliju.

Eiropas U-18 čempionātā Latvijā piedalās 16 komandas, kas sadalītas četrās apakšgrupas. Visas komandas, neatkarīgi no iegūtās vietas, turpinās cīņu izslēgšanas turnīrā, taču augstāka vieta grupā nodrošina pateicīgākus pretiniekus izslēgšanas spēlēs.