Latvijas kadetes iekļūst EČ ceturtdaļfinālā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 10 gadiem un 9 mēnešiem.

Latvijas U-16 izlases basketbolistes trešdien Albenā, Bulgārijā, ar 56:55 uzvarēja Grieķijas kadetes pēdējā grupas spēlē un iekļuva Eiropas čempionāta (EČ) ceturtdaļfinālā, informēja rīkotāji. Latvijas izlase ieņēma 4.vietu grupā un ceturtdaļfinālā spēlēs pret otras grupas spēcīgāko komandu Čehiju.

Uzvarētājām 17 punktus guva Digna Strautmane, kura izcīnīja arī 11 atlēkušās bumbas, bet Paulas Strautmanes rēķinā bija 13 punkti.

Otrās grupu kārtas turnīra tabulā Latvijai piecās spēlēs ir divas uzvaras. Vietu ceturtdaļfinālā Latvijai nodrošinātu arī zaudējums Grieķijai, ja rezultāta starpība nepārsniegtu 13 punktus. Latvijas un Čehijas spēle notiks piektdien.

Jau vēstīts, ka galvenā trenera Aināra Čukstes vadītā komanda pirmajā grupu kārtā uzvarēja Zviedriju un Turciju, bet zaudēja Krievijai. Otro grupu kārtu Latvijas izlase sāka ar zaudējumiem Horvātijai un Spānijai.

Eiropas čempionāts beigsies ar finālspēlēm svētdien.