Dāvis Bertāns parādās laukumā «Spurs» zaudējumā

Dāvja Bertāna pārstāvētā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) vienība Sanantonio „Spurs” piektdien ar 87:94 savās mājās piekāpās Milvoki „Bucks”, vēsta NBA.

Latvietis laukumā pabija vien piecpadsmit sekundes, kuru laikā izpildīja vienu neprecīzu trīspunktu metienu.

Viesiem rezultatīvākais ar 27 punktiem bija Janis Antetokounmpo, kurš ir arī visas līgas rezultatīvākais spēlētājs. Grieķa kontā arī 12 bumbas zem groziem, piecas rezultatīvas piespēles un četri bloķēti metieni. Mājiniekiem 20 punktus sameta Lamarkuss Aldridžs, kuram arī 12 atlēkušās bumbas, četras rezultatīvas piespēles un divi bloķēti metieni. Vēl 18 punktus „Spurs” vienībai pievienoja argentīnietis Emanuels Džinobili.

Pirmajā ceturtdaļā mājinieki spēja iekrāt divu punktu pārsvaru (27:25). Puslaika pārtraukumā „Spurs” devās ar minimālu pārsvaru (47:46). Trešajā ceturtdaļā veiksmīgāki bija viesi, kas pārņēma vadību, ko pēdējā ceturtdaļā „Spurs” vairs nespēja atspēlēt.

Sanantonio vienība ar septiņām uzvarām 12 spēlēs ierindojas Rietumu konferences piektajā vietā. Nākamo spēli savās mājās „Spurs” vēlāk sestdien aizvadīs ar Čikāgas „Bulls” komandu.