Porziņģis gūst 17 punktus, Bertāns – 3 punktus komandu zaudējuma spēlēs

Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis pirmdien guva 17 punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) mačā, kurā viņa pārstāvētā Bostonas "Celtics" komanda piedzīvoja zaudējumu. "Celtics" viesos ar rezultātu 118:120 zaudēja Atlantas "Hawks" basketbolistiem.

Porziņģis laukumā pavadītajās 34 minūtēs un deviņās sekundēs realizēja vienu no četriem tālmetieniem, sešus no deviņiem divpunktu metieniem un abus soda metienus. Atgriežoties ierindā pēc vienas izlaistas spēles, viņa kontā bija arī četras atlēkušās bumbas, divas rezultatīvas piespēles, trīs bloķēti metieni un trīs piezīmes.

"Celtics" rindās rezultatīvākais ar 37 punktiem bija Džeisons Teitams, bet 24 punktus pievienoja Džeilens Brauns. "Hawks" komandā 24 punktus guva De’Andrē Hanters.

Otrajā ceturtdaļā Bostonas basketbolistiem bija izdevies iekrāt pat 30 punktu pārsvaru, taču turpinājumā laukuma saimnieki sāka atspēlēties, un līdz puslaika pārtraukumam bostoniešu pārsvars bija sarucis līdz +18. Noslēdzošajā ceturtdaļā "Hawks" beidzot arī izdevās pirmo reizi mačā izvirzīties vadībā, nosargājot nelielu pārsvaru līdz finālsvilpei.

"Celtics" ar 57 uzvarām 72 spēlēs ieņem pirmo vietu Austrumu konferencē.

Atlantas "Hawks" - Bostonas "Celtics" spēles epiozdes

Savukārt Latvijas basketbolists Dāvis Bertāns pirmdien guva trīs punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē, kurā viņa pārstāvētā komanda piedzīvoja zaudējumu.

"Hornets" viesos ar rezultātu 92:115 zaudēja Klīvlendas "Cavaliers" basketbolistiem.

Bertāns laukumā pavadīja 17 minūtes un septiņas sekundes, kuru laikā realizēja vienu no diviem tālmetieniem, bet nerealizēja divus divpunktu metienus. Viņa kontā bija arī viena rezultatīva piespēle.

"Hornets" rindās rezultatīvākais ar 24 punktiem bija Brendons Millers, bet 13 punktus pievienoja Mailss Bridžess. "Cavaliers" komandā pa 17 punktiem guva Evans Moblijs, Džarets Alens un Žoržs Niangs.