Gaisa temperatūras amplitūda nākamajā diennaktī Latvijā sasniegs gandrīz 30 grādu

Sestdienas pēcpusdienā Kurzemē un valsts centrālajā daļā debesis apmākušās, vietām nedaudz snieg, bet Latgalē joprojām skaidrs laiks. Plkst. 14 gaisa temperatūra bija no -6..-7 grādiem jūras piekrastē Kurzemē līdz -20..-21 grādiem Latgalē, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija.

Naktī debesis būs apmākušās, daudzviet snigs, vienīgi Latgalē nakts lielāko daļu tās joprojām būs skaidras. Pūtīs lēns līdz mērens dienvidu, dienvidrietumu vējš.

Gaisa temperatūra Kurzemē -1..-7 grādi, Zemgalē un Vidzemes rietumos -8..-13 grādi, Vidzemes austrumos -14..-19 grādi, bet Latgalē -21..-26 grādi, Baltkrievijas pierobežā vēl par kādu grādu aukstāks.

Dienā daļēji mākoņains, vietām neliels sniegs, vienīgi Latgalē spīdēs saule. Lēns mainīga virziena vējš. Gaiss iesils līdz -3..-8 grādiem, Latgalē līdz -14 grādiem, bet piekrastē +1..-2 grādi.

Rīgā pārsvarā mākoņains laiks, brīžiem snigs. Lēns vējš. Minimālā gaisa temperatūra nakts gaitā paaugstināsies no -10..-11 grādiem līdz -7..-8 grādiem, bet dienā tā sasniegs -3..-4 grādus.

Saistītie raksti
3 komentāri
Vega Āboliņa
Pat ja pati zemākā iespējamā temperatūra ir -26, bet pati augstākā -1, tad 30 grādu amplitūda sanāk, tikai pieskaitot vēl datumu, vai ;))) cik autoriņam bija matemātikā un latviešu valodā pagājušajā semestrī???
Sns
Tur rakstiits, ka augstaakaa iespeejamaa +1 un amplituuda GANDRIIZ 30 graadu. Velga, cik jum lasiishanaa bija atziime?
Aivars
Cik gan ļoti patīk ar cipariem spēlēties...
Pievienot komentāru
Laika ziņas
Laika ziņas
Jaunākie

Populārākie
Interesanti