Laika ziņas
Nākamnedēļ salu nomainīs atkusnis
Nākamās nedēļas sākumā Latvijā kļūs nedaudz aukstāks, savukārt nedēļas vidū pastiprināsies dienvidu vējš un iestāsies atkusnis, prognozē sinoptiķi.
Pirmdien dažviet snigs un ceļi būs slideni
Pirmdien, 22.janvārī, dažviet snigs, atsevišķos posmos ceļi būs slideni. Maksimālā gaisa temperatūra 0…-5 grādi, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija.
Sestdien vietām nedaudz snigs un ceļi būs slideni
Sestdien, 20.janvārī, debesis lielākoties būs mākoņainas, rietumos brīžiem skaidrosies. Vietām gaidāms neliels sniegs, un ceļi būs slideni, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija.
Ceturtdien uzspīdēs saule, piekrastē gaidāms atkusnis
Nākamajā naktī debesis vēl lielākoties klās mākoņi un brīžiem gaidāms neliels sniegs, valsts centrālajā un austrumu daļā sniega kārta palielināsies par 1-4 centimetriem, bet Kurzemē būtiska snigšana vairs nav gaidāma.
Trešdien visā Latvijā brīžiem snigs un nedaudz putinās
Trešdienas rītā Latviju no rietumiem sākusi šķērsot nokrišņu zona. Daudzviet Kurzemē un vietām citos reģionos snieg. Saglabājas brāzmains vējš līdz 10-16 metriem sekundē un gaisa temperatūra plkst. 5 bija -7..-10 grādu robežās, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija.
Trešdien snigs un nedaudz putinās; vējš norims tikai pēcpusdienā
Otrdienas pēcpusdienā debesis Latvijā skaidras un pūš spēcīgs dienvidaustrumu vējš, brāzmās valsts lielākajā daļā 12-17 metri sekundē, daudzviet piekrastē 19-21 metrs sekundē. Gaisa temperatūra plkst. 14 bija no -3..-4 grādiem piekrastē līdz -9 grādiem Alūksnes apkaimē, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija.
Otrdiena būs līdz šim aukstākā šīs ziemas diena ar spēcīgu vēju
Otrdienas rītā debesis Latvijā lielākoties skaidras un gaisa temperatūra pazeminājusies līdz -8..-13 grādiem, turklāt dienvidaustrumu vējš brāzmās sasniedzis 11-16 metrus sekundē, nedaudz lēnāks tas ir valsts austrumos, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija.
Jaunākie
Populārākie
Interesanti