Perkusionists Īle sniedz muzikālu priekšnesumu patversmes kaķiem

Mūziķis un ritma pavēlnieks Nils Īle piekrita aicinājumam palīdzēt meklēt mājas kādam īpašam patversmes sunim. Tā gan nebija parasta tikšanās, jo Nils savu krustbērnu bija gatavs iepazīstināt ar perkusiju spēli, bet pirms tam nelielu muzikālu priekšnesumu sagādāja arī patversmes kaķiem.

Īles ģimenē ar mūziku nodarbojas visi. Perkusiju spēle Nilu aizrāva deviņdesmito gadu sākumā. Viņš izveidoja savu ritma grupu "Afroambient" un koncertējot apceļoja ne tikai Eiropu, bet arī Āfriku un Āziju. Šobrīd paralēli muzicēšanai grupā Nils izveidojis arī savu mūzikas studiju. Tur ikviens ir aicināts iepazīt ritma pasauli un eksotiskus mūzikas instrumentus no visas pasaules.

Palīdzēt un radīt prieku ne tikai cilvēkiem, bet arī dzīvajām radībām Nils vēlējies kopš bērnības, tāpēc jau mazotnē palīdzīgu roku sniedzis nelaimē nonākušiem dzīvniekiem un putniem. Šobrīd aizņemtības dēļ Nila ģimenē sava mājdzīvnieka nav, jo, kā uzsver mūziķis, dzīvnieka ienākšana ģimenē ir atbildīgs solis.

Uz dzīvnieku patversmi Nils devās kopā ar saviem bērniem Aurēliju un Fabiasu. Pirms doties  pie suņiem, Nils ar bērniem nolēmis apciemot arī patversmes kaķus un viņiem pamuzicēt.

Kaķu reakcija uz mūziku ir visdažādākā. No satraukuma un intereses līdz pat vienaldzībai, tomēr šķiet, ka visdziļāko mieru un harmoniju mūzikā radis runcis vārdā Magnuss.

Gadu jaunais strīpainais skaistulis ir ļoti mīļš un kārtīgs runcis. Pirmajā komunikācijā ar cilvēku Magnuss ir piesardzīgs, taču, iegūstot runča uzticību, viņš kļūs par lielisku draugu un spēļu biedru.

Pēc iepazīšanās ar patversmes kaķiem, trijotne par savu dienas kompanjonu izvēlas četrus gadus veco suņu puiku vārdā Fērguss. Pastaigā visi četri ātri vien nodibina labu kontaktu. Fērguss ir ļoti atraktīvs, dzīvespriecīgs un labestīgs suņu puika, kurš būs lielisks draugs ikvienam, arī ģimenēm, kurās aug bērni.

Pēc kopā ar suņuku pavadītā laika četrotne nevēlas šķirties, tāpēc kopā ar Fērgusu jābrauc uz Nila studiju, kurš viņš suņuku nolēmis iepazīstināt ar mūzikas pasauli.

Nonākot studijā, Fērgusam vispirms jāiepazīst apkārtne un šeit esošie instrumenti. Kurš no instrumentiem suņukam vislabāk ies pie sirds?

Pēc nelielā eksperimenta nākas atzīt, ka Fērguss nav liels mūzikas cienītājs, toties viņš var kļūt par lielisku draugu, kurš radīs prieku, paudīs mīlestību un uzticību savam saimniekam.

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Vide un dzīvnieki
Dzīve & Stils
Jaunākie
Populārākie
Interesanti