Sports / Hokejs
Hokejista Bļugera «Golden Knights» zaudē «Stars», saglabā pārsvaru NHL sērijā
Kamēr Latvijas valstsvienība Rīgā pārraksta hokeja vēsturi, otrpus Atlantijas okeānam Teodors Bļugers turpina cīņu par Stenlija kausu. Rietumu konferences finālā ceturtdien latvieša pārstāvētā Vegasas "Golden Knights" izbraukumā ar 2:3 piekāpās Dalasas "Stars", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija. Sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts kļuvis 3-1 "Golden Knights" labā.
Zviedru mediji par Latvijas hokejistu uzvaru pār Zviedriju: Tas bija fiasko
Zviedri savu zaudējumu Latvijai hokeja pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā uztver kā lielu fiasko un izmanto tieši šo vārdu. Tas parādījās visos portālos. Bieži tiek pieminēti arī Latvijas fani un tas, cik viņi aktīvi, vienā no medijiem gan Latvijas fani tiek nosaukti par trakiem.
«Šis ir sapnis!» Latvijas hokeja izlases atbalstītāji jūsmo par uzvaru pār Šveici
Latvijas hokeja izlase otrdien, 23. maijā, izcīnīja vietu pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā, pārspējot Šveices hokejistus. Saucieni un dziesmas dārdēja gan "Arēnā Rīga", gan ārpus tās – biļetes uz spēli bija izpārdotas, bet ārpusē spēli vēroja vairāki tūkstoši līdzjutēju. Mazākie līdzjutēji lūdza vecākiem sev iekniebt, jo šķitis, ka uzvara ir sapnis.