Zviedrijas hokejisti uzvar ar vienu vārtu pārsvaru un iekļūst finālā

Zviedrijas valstsvienība piektdien ar 2:1 pārspēja Somijas hokejistus un pirmā iekļuva Soču ziemas olimpisko spēļu finālā. Otrā pusfinālā vēlāk piektdien tiksies Kanādas un ASV izlases.

Somi otrajā trešdaļā pēc Oli Jokinena metiena no asa leņķa izvirzījās vadībā, taču Lui Eriksons atjaunoja neizšķirtu, bet uzvaras vārtus pasaules čempioniem vēl līdz pēdējam pārtraukumam ar spēcīgu metienu no zilās līnijas guva Eriks Karlsons, kurš realizēja skaitlisko pārsvaru.

Zviedrijas izlase olimpiskās zelta medaļas ieguva 2006.gadā Turīnā, taču četrus gadus vēlāk Vankūverā līdz izšķirošajām spēlēm par godalgām netika.

Sočos fināls par čempionu titulu būs svētdien, savukārt sestdien pusfinālu zaudētāji noteiks bronzas godalgu ieguvējus.