«Vienotības» līderi Rīgas domē būs Ķirsis, uzņēmēja Andersone un Pulks

Gaidāmajām pašvaldību vēlēšanām ik dienu pieaug pieteikto deputātu kandidātu skaits. Rīgā gan trešdien, 19.aprīlī tika iesniegts tikai viens saraksts. Savu vēlmi strādāt arī turpmāk Rīgas domē pieteica partija “Vienotība”.

“Vienotība” sarakstā bez līdzšinējiem domniekiem, daļu kandidātu vietas atvēlējusi dažādu nevalstisko organizāciju pārstāvjiem. Ar pirmo numuru kandidē partijas mēra amata kandidāts Vilnis Ķirsis, bet otrais ir uzņēmējai Inesei Andersonei. Trešais - domniekam Olafam Pulkam.

Kandidātu vidū ir arī tikko 18 gadu vecumu sasniegusī, vēl 12. klases skolniece Helēna Mūrniece.

Deputātu kandidāti saskaņā ar Centrālās vēlēšanu komisijas apkopoto informāciju jau ir pieteikti gandrīz visās pašvaldībās.

Otrdien, 18.aprīlī savu kandidātu sarakstu vēlēšanām iesniedza arī "Saskaņa".

Deputātu kandidāti saskaņā ar Centrālās vēlēšanu komisijas apkopoto informāciju jau ir pieteikti gandrīz visās pašvaldībās.

Visvairāk pretendentu ir Rīgā un Daugavpilī.

Sīva cīņa par iekļūšanu gaidāma tajās  pašvaldības, kurās jau tagad ir iesniegti vairāki deputātu kandidātu saraksti  – Jēkabpilī, Jūrmalā, Ventspilī un citviet. Jūrmalā pagaidām iesniegti trīs saraksti. "Saskaņas"  - ar Saeimas deputātu Ņikitu Ņikiforovu priekšgalā, bet viena no saraksta "Tev Jūrmalai" līderēm ir kultūras socioloģe Dagmāra Beitnere.

Ventspilī trešdien iesniegts 4 partiju apvienotais saraksts ar Ģirtu Valdi Kristovski priekšgalā. Otrais numurs atvēlēts advokātei Ingai Antānei.

Statistika rāda, ka vidējais kandidātu vecums ir 46 gadi. Vecākajam kandidātam ir 86, bet jaunākajam 18 gadu.

Jau ziņots, ka partijas un vēlētāju apvienības deputātu kandidātu sarakstus var iesniegt 119 pašvaldībās līdz 24. aprīlim. 3.jūnija pašvaldību vēlēšanās būs jāievēl 1614 deputāti.

1 komentārs
kapu zvans
varbūt paspēs galīgi izjut jau pirms vēlēšanām
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Populārākie
Interesanti