Tramps: Krievijai nav kompromitējošu ziņu pret mani

ASV jaunievēlētais prezidents Donalds Tramps ļoti asi vērsies pret medijos izskanējušo ziņu, ka Krievijas specdienesti ieguvuši kompromitējošu informāciju par viņu. Arī Kremlis izskanējušos apgalvojumus sauc par lētu mēģinājumu sabojāt attiecības.

Kā ziņojuši vairāki ietekmīgi mediji – ASV specdienesti  brīdinājuši Trampu, ka Krievijai pieejama kompromitējoša informācija, kas saistīts gan ar Trampa biznesa interesēm Krievijā, gan arī viņa viesošanos Maskavā 2013.gadā, kurā iesaistītas Krievijas specdienestu labā strādājošas prostitūtas.

Tramps sasauca speciālu preses konferenci, kurā centās to atspēkot, uzsverot, ka viņa tikšanās laikā ar specdienestu pārstāvjiem šāda informācija netika viņam sniegta.

"Tās visas ir viltus ziņas, nekas no tā nav noticis. To informāciju izplatīja mūsu pretinieku grupa. Slimi cilvēki, kuri to visu sastiķēja kopā. Tam vispār nevajadzēja nonākt presē, taču es izlasīju, kas tur publicēts, un domāju, ka tas ir nožēlojami," pauda Tramps.

Tramps arī uzsvēra, ka pēc tikšanās ar ASV specdienestu pārstāvjiem uzskata, ka Krievija ir vainojama kiberuzbrukumos ASV, faktiski mainot savu iepriekšējo viedokli, taču piebilda, ka šādus uzbrukumus veikušas arī citas valstis. Tāpat viņš paziņoja, ka nodod savu biznesa impēriju savu dēlu rokās.

Iepriekš ziņots par ASV izlūkdienestu secināto, ka Krievija ir centusies ietekmēt vēlēšanu rezultātus ASV. Tramps, pēc sava padomnieka teiktā, tic Krievijas kiberuzbrukumiem, tomēr viņš allaž noliedzis šo kiberuzbrukumu ietekmi par labu viņa uzvarai ASV prezidenta vēlēšanās.

3 komentāri
ASV mediji ziņo ko citu
Nu, drīz jau manīs, kuram taisnība...
Melnais kvadrāts
Priekš kam tad ir izlūki un spiegi un aģenti!Lai visu zinātu un neko neteiktu un neatstātu pēdas.
Krievija noraida ziņas,
ka tai ir ziņas.
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Ārzemēs
Ziņas
Jaunākie
Populārākie
Interesanti