Spēles otrā zvaigzne Balcers atzīmējas ar trim rezultatīvām piespēlēm komandas uzvarā

Latviešu uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Amerikas hokeja līgas (AHL) komanda Sanhosē „Barracuda” svētdien savās mājās ar 4:1 pieveica Manitobas „Moose”, liecina organizatoru informācija. Latvietis spēlē atzīmējās ar trim rezultatīvām piespēlēm. Pie panākuma svētdien tika arī Teodora Bļugera Vilksbāres/Skrentonas „Penguins”.

Spēles pirmajā trešdaļa nevienai no komandām rezultātu atklāt neizdevās, bet otrajā periodā pa reizei precīzi bija abu vienību hokejisti. Pēdējā trešdaļā mājinieki guva trīs vārtus, nodrošinot panākumu mačā. Visos trīs vārtu guvumos rezultatīvas piespēles izpildīja Balcers, kurš tika atzīts par spēles otro labāko hokejistu.

Līdz šim savā debijas sezonā Balcers 12 spēlēs guvis vienus vārtus, kā arī iekrājis 10 rezultatīvas piespēles.

Tikmēr paralēlā mačā Teodora Bļugera Vilksbāres/Skrentonas „Penguins” viesos ar 5:1 pieveica Kristofera Binduļa pārstāvēto Hēršijas „Bears”. Jāatzīmē, ka Bindulis šo maču izlaida.

Pie spēles laika netika arī vārtsargs Matīss Edmunds Kivlenieks, kura Klīvlendas „Monsters” viesos atzina Aiovas „Wild” pārākumu (2:3).