Rīgas «Dinamo» piedzīvo zaudējumu arī Jaroslavļā

Rīgas “Dinamo” Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē sestdien izbraukumā ar 1:3 piekāpās Jaroslavļas “Lokomotiv” vienībai, turpinot savu neveiksmju sēriju, liecina organizatoru informācija.

Spēles rezultāts tika atklāts 32. minūtē, kad pēc Roberta Mamčica noraidījuma "Lokomotiv" izmantoja vairākumu, un ripu Staņislava Gaļimova sargātajos vārtos raidīja Antons Landers. Un jau pēc brīža rezultāts bija 2:0 mājnieku labā – vārtu autors Pāvels Kudrjavcevs.

Trešās trešdaļas ievadā Jegors Koršakovs ar vārtu guvumu vēl vairāk samazināja cerības uz  atspēlēšanos. SPēles 50. minūtē Gļebam Zirjanovam gan izdevās samazināt rezultāta starpību.

Jau ziņots, ka piektajā izbraukuma sērijā “Dinamo” ar 1:6 ceturtdien kapitulēja Maskavas “Dinamo”. Bet nākamo spēli rīdzinieki aizvadīs 23. novembrī, izbraukumā tiekoties ar Pekinas “Kunlun Red Star”. Pēdējā tikšanās reizē ar šo komandu “Dinamo” uzvarēja ar 5:3 un pārtrauca 14 spēļu zaudējumu sēriju.

"Dinamo" ar iekrātiem desmit punktiem saglabā savu pozīciju – KHL vājākā komanda.