Rīgas «Dinamo» piedzīvo neveiksmi Kazaņā, sasniedzot zaudēto spēļu skaita rekordu

Kontinentālās hokeja līgās (KHL) komanda Rīgas „Dinamo” Kazaņā ar 2:7 piekāpās vietējiem „Ak Bars” hokejistiem, piedzīvojot devīto neveiksmi pēc kārtas, liecina organizatoru informācija. „Dinamo” vēl ne reizi nebija zaudējis vairāk par astoņām spēlēm pēc kārtas.

Ar vārtu guvumiem „Dinamo” rindās izcēlās Denijs Kristo un Vitālijs Pavlovs.

Pirmā perioda sestajā minūtē „Ak Bars” spēlētāji divas reizes spēja raidīt ripu Džastina Pītera sargātajos vārtos. Trešdaļas otrajā pusē „Dinamo” uzbrucējs Kristo rezultāta starpību samazināja līdz minimumam.

Arī otrā perioda pirmajā pusē nepilnas minūtes laikā rīdzinieku sargātajos vārtos tika raidītas divas ripas, palielinot mājinieku pārsvaru. Otrās trešdaļas piecpadsmitajā minūtē Pavlovs rezultāta starpību samazināja, bet četras sekundes pirms perioda beigām „Ak Bars” atjaunoja trīs vārtu pārsvaru.

Pēdējā trešdaļā mājinieki vēl divas reizes raidīja ripu „Dinamo” komandas vārtos, turklāt pēdējos vārtus Kazaņas vienība guva līdz ar spēles laika beigām.

Līdz šim „Dinamo” trīs reizes bija piedzīvojusi astoņu zaudētu spēļu sēriju, bet vēl ne reizi komanda nebija kapitulējusi deviņos mačos pēc kārts. Turklāt Sanda Ozoliņa vadītā komanda visus deviņus zaudējumus piedzīvojusi pamatlaikā.

Sezonas pirmajās 13 spēlēs „Dinamo” spējusi izcīnīt divas uzvaras, abas gūstot izbraukumā. Rīgas vienība ar pieciem punktiem pārliecinoši ierindojas pēdējā 13. vietā KHL Rietumu konferencē.

Piecu izbraukuma spēļu sēriju „Dinamo” noslēgs trešdien, kad spēkosies ar Ņižņekamskas „Ņeftehimik”.