Rīgas «Dinamo» četru spēļu izbraukumu sāk ar uzvaru pagarinājumā Jekaterinburgā

Četru izbraukuma spēļu sēriju piektdien Krievijā veiksmīgi sāka Rīgas "Dinamo", ar 3:2 Jekaterinburgā pagarinājumā pārspējot vietējo "Avtomobilist", liecina Kontinentālās hokeja līgas (KHL) informācija.

Vārtus uzvarētājiem pamatlaikā guva Ņikita Jevpalovs un Gunārs Skvorcovs, jau līdz pirmās trešdaļas vidum panākot 2:0 pārsvaru. Lai noturētu uzvaru pamatlaikā, "Dinamo" pietrūka 25 sekundes, savukārt pagarinājuma pēdējā minūtē uzvaru nodrošināja Krišjānis Rēdlihs.

Rezultātu jau pirmajā minūtē ar spēcīgu patālu metienu atklāja Jevpalovs, un rīdzinieku pārsvars drīz jo pārliecinošāk izpaudās arī uz rezultātu tablo. Pie ripas tukša vārtu stūra priekšā tika Skvorcovs un guva otros vārtus.

Toties pēc pārtraukuma situācijas noteicēji laukumā bija mājinieki. Pjērs Aleksandrs Parento ātri samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, un pie Manta Armaļa vārtiem arvien klājās karsti. Rīdziniekiem izdevās noturēties, un rezultāta starpība nemainījās līdz pamatlaika pēdējai minūtei, lai gan iespējas bija abām komandām.

"Dinamo" vārtos pārliecinoši darbojās Armalis, nosargājot savu cietoksni neskartu līdz mājinieku spēcīgam metienam no zilās līnijas, kad 25 sekundes pirms pamatlaika beigām neizšķirtu panāca Aleksejs Vasiļevskis. Pagarinājumā izšķirošs bija Krišjāņa Rēdliha trāpījums pretuzbrukumā no paasa leņķa.

Pirmo spēli "Dinamo" sastāvā pēc līguma noslēgšanas aizvadīja uzbrucējs Rihards Bukarts.

Izbraukumu rīdzinieki turpinās svētdien Magņitogorskā pret "Metallurg", bet spēles pret Čeļabinskas "Traktor" un Toljati "Lada" paredzētas attiecīgi 28. un 30.novembrī.

KHL turnīra tabulā Latvijas komanda ar 34 spēlēs gūtiem 24 punktiem ir pēdējā vietā Rietumu konferencē un līgas kopvērtējumā, tiesa, veiksmīgs izbraukuma turpinājums varētu palīdzēt komandai izkļūt no "pagraba" vismaz kopvērtējumā.