Pārtrūkst HK «Rīga» hokejistu piecu uzvaru sērija

HK "Rīga" piektdien Piņķos ar 1:2 piekāpās Sanktpēterburgas "SKA-Serebrjannije Ļvi", kas Latvijas komandai liedza tikt pie sestās uzvaras pēc kārtas Krievijas jaunatnes hokeja līgā (MHL), liecina rīkotāju informācija. Dienu iepriekš rīdzinieki abu komandu spēlē bija pārāki ar 5:2.

Vienīgos vārtus laukuma saimniekiem guva Roberts Locāns, kurš trešā perioda septītajā minūtē realizēja skaitlisko pārsvaru. Viesi tobrīd jau bija panākuši divu vārtu pārsvaru, katrā no pirmajām divām trešdaļām HK "Rīga" vārtsargu Gustavu Grigalu pārspējot pa vienai reizei.

Pēdējā minūtē Grigalu aizstāja laukuma spēlētājs, tomēr izlīdzinājumu laukuma saimniekiem neizdevās panākt.

Pirms ceturtdien aizvadītā mača HK "Rīga" četrās spēlēs pieveica Rietumu konferencē pārliecinoši vājāko komandu "Dinamo-Raubiči", kas 26 cīņās ir guvusi tikai vienu punktu. Nākamās divas spēles HK "Rīga" aizvadīs mājās, svētdien un pirmdien tiekoties ar vēl vienu Sanktpēterburgas komandu SKA-1946.

HK "Rīga" MHL Rietumu konferences Ziemeļrietumu divīzijā ar 25 spēlēs iegūtiem 30 punktiem ieņem 6.vietu astoņu komandu konkurencē. "SKA-Serebrjannije Ļvi" ir ceturtajā pozīcijā.

Pēc regulārās sezonas noslēguma izslēgšanas turnīrā iekļūs divīzijas četras spēcīgākās vienības.