Nedēļas nagla sportā: Hokeja valstsvienība sāk treniņus jaunā trenera vadībā

Februāris ir ziemas un arī hokeja laiks - gan Ogrē un Jelgavā, gan citur Latvijā. Uz augsta viļņa hokeju Latvijā pacēla valstsvienības jaunā galvenā trenera kanādieša Boba Hārtlija pirmā vizīte, kur 56 gadus veco speciālistu sagaidīja ļoti plaša darba programma.

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) 2015.gadā par labāko treneri atzītā Hārtlija darba plānā bija četru dienu treniņnometne izlasei, atklātā nodarbība, seminārs, spēļu un treniņu apmeklējums. Visbeidzot tika pieteikts arī trenera moto - gribam būt vienoti kā ģimene. Lai izdodas arī Ķelnē, kur 5.maijā ies vaļā pasaules čempionāts. Pret spēcīgiem pretiniekiem tas būs īsts centralizētais eksāmens pašam Hārtlijam. 

Svarīga spēle piektdien gaidāma Latvijas mērogā - kausa izcīņas finālā tiksies HK "Mogo" un HK "Kurbads". Pērn, kad Latvijas kausa izcīņa tika atjaunota, finālā HK "Mogo" minimāli pārspēja to pašu "Kurbadu". Virslīgā pēdējās kārtas spēles būs 1.martā, un sezonas turpinājumā risināsies izslēgšanas spēles.

Par sevi hokejā atgādināja arī studenti - Latvijai sestā vietā pasaules Universiādē, kur tik augstu vēl nebija tikts.

Savukārt Rīgas "Dinamo" izslēgšanas spēles tik sapņos rādījušās, kas bija nojaušams jau pirms vairākiem mēnešiem, lai gan formāli izredzes tikt play-off zuda pirms pāris nedēļām. Ļoti stabili pēdējā vieta Rietumu konferencē - tik bēdīgu rezultātu neatcerēties ne "Dinamo" vecajos, ne jaunajos laikos.

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Hokejs
Sports
Jaunākie

Populārākie
Interesanti