Indraša divi vārti ļauj Rīgas «Dinamo» hokejistiem svinēt uzvaru Minskā

Vienas spēles izbraukumā Rīgas "Dinamo" sestdien Baltkrievijā ar 3:1 uzvarēja Minskas "Dinamo" vienību Kontinentālajā hokeja līgā (KHL), liecina KHL informācija. Lai gan viesi vienīgos vārtus ielaida jau spēles galotnē, uzvaru rīdzinieki nostiprināja pēdējā minūtē ar trāpījumu tukšos vārtos.

Divus vārtus rīdziniekiem guva Miks Indrašis, un precīzs bija arī Frenks Razgals.

Minskas "Dinamo" divas minūtes pirms spēles beigām rezultāta starpību samazināja līdz minimumam, tomēr šaubas par rīdzinieku uzvaru kliedēja Indrašis, trešo ripu raidot vārtos 16 sekundes pirms mača beigām.

Viesi rezultātu atklāja sestajā minūtē, kad Razgals izslidoja vārtu priekšā un trāpīja tuvajā stūrī. Minskieši daudz vairāk uzbruka, un darba vārtos netrūka Jānim Kalniņam, kurš savu darbu paveica nevainojami. Laba iespēja divkāršot pārsvaru vēl bija Latvijas kluba aizsargam Ansi Salmelam, kurš netrāpīja tukšā vārtu stūrī.

Rīdzinieki otrajā trešdaļā ilgstoši uzbrukumā neko būtisku neizveidoja, līdz perioda vidū Lauris Dārziņš pēc individuāla manevra meta no patālas distances un Indrašis ievirzīja ripu Jonasa Enrota sargātajos vārtos. Enrots glāba laukuma saimniekus no trešā vārtu zaudējuma, novēršot briesmas pēc Roberta Lipsberga izrāviena.

Pēdējā periodā viesi neizmantoja iespējas, četras minūtes spēlējot skaitliskā vairākumā. Arī Minskas komandas uzbrukumi ilgstoši bīstamas situācijas neradīja, līdz divas minūtes pirms beigu svilpes Džeks Skilī sabojāja Kalniņa sauso bilanci ar trāpījumu vārtu tuvajā augšējā stūrī.

Pēc atgriešanās mājās rīdzinieki nākamo spēli aizvadīs jau pirmdien pret Maskavas apgabala "Vitjaz". Tā būs pēdējā reize šogad, kad Rīgas "Dinamo" hokejisti dosies uz "Arēnas Rīga" ledus.

KHL turnīra tabulā Latvijas komanda ar 40 spēlēs gūtiem 32 punktiem arvien ir pēdējā vietā Rietumu konferencē.