Hokeja vārtsargs Šilovs pagarinājumā uzvar NHL mačā; Girgensons zaudē

Uzvaru pēcspēles metienos pirmdien izcīnīja latviešu hokeja vārtsarga Artūra Šilova pārstāvētā Vankūveras "Canucks", kas ar 4:3 pārspēja Nešvilas "Predators". Zaudējumu piedzīvoja Zemgus Girgensons un viņa pārstāvētā Bufalo "Sabres", kas ar 2:3 piekāpās Edmontonas "Oilers", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

(papildināts ar Artūra Šilova teikto)
Šilovs "Canucks" vārtos atvairīja 29 no 32 metieniem jeb 90,6%. Pēcspēles metienu sērijā viņš palika nepārspēts.

Vēl trešā perioda vidū Vankūveras komandai bija 3:1 pārsvars, taču "Predators" spēja rezultātu izlīdzināt, novedot spēli līdz papildlaikam.

Šilovs pēc uzvaras žurnālistiem teica, ka šoreiz vārtos jau jutās pārliecinātāks par sevi un labāk spēja reaģēt uz metieniem. Viņš arī priecājās par iespēju vēlreiz tikt laukumā NHL spēlē, kur darbības laukumā ir ātrākas nekā fārmkluba līgā.

Artūrs Šilovs par spēli Vankūveras "Canucks" vārtos
00:00 / 00:36
Lejuplādēt

Citā spēlē Girgensons uz ledus bija 11 minūtes (11:06), no kurām minūti (1:11) skaitliskajā mazākumā. Latvietis šajā spēlē neizpildīja nevienu metienu un spēli noslēdza ar negatīvu +/- rādītāju -1.

Bufalo komandai šis bija trešais zaudējums pēdējās četrās spēlēs.

Bufalo "Sabres" un Edmontonas "Oilers" spēles spilgtākās epizodes

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Kopvērtējuma tabulā "Sabres" ar 68 punktiem 62 spēlēs ir NHL Austrumu konferences 9. vietā, no izslēgšanas spēļu zonas jeb labāko astotnieka atpaliekot trīs punktus. Vankūveras "Canucks" ar 57 punktiem 63 mačos ir Rietumu konferences 12. vietā.