HK «Rīga» pārtrauc zaudējumu sēriju ar uzvaru pār «Krilja Sovetov»

Jaunatnes hokeja līgā (MHL) spēlē otrdien HK "Rīga" pārtraucu ieilgušo zaudējumu sēriju un guva šīs sezonas pirmo uzvaru, ar 6:2 parādot pārākumu pār "Krilja Sovetov" vienību, liecina organizatoru informācija. Trīs vārtu guvumi Frenka Razgala kontā, bet divus vārtus guva Jevgenijs Turevičs.

Jau spēles ceturtajā minūtē spēles rezultātu atklāja Frenks Razgals, un nepilnu minūti līdz pirmās trešdaļas beigām viņš pārsvaru dubultoja.

Otrās trešdaļas otrajā minūtē Razgals guva trešos vārtus, turklāt izdarot to, HK “Rīga” spēlējot mazākumā.

Arī trešā trešdaļa aizritēja rīdzinieku zīmē, taču saņēmās arī pretinieku komanda. Perioda ceturtajā minūtē jau ceturtos vārtus HK “Rīga” labā guva Jevgenijs Turevičs. Taču 50. minūtē vienu vārtu starpību atguva “Kriļja Sovetov” hokejists Ņikita Poļitovs. Taču jau drīz Turevičam otrais vārtu guvums, bet HK “Rīga” – jau piektie. Nepilnas četras minūtes līdz spēles beigām pie savu vārtu guvuma tika arī Roberts Kaļķis. Taču piecas sekundes līdz spēles beigām “Kriļja Sovetov” guva otros vārtus – šoreiz precīzs bija Sava Gavrilovs.

MHL regulārā čempionāta 11 spēlēs šī bija pirmā Aleksandra Ņiživija trenētā HK “Rīga” uzvara. Līdz ar to komanda sakrājusi četrus punktus, kas tik un tā to ierindo tikai Rietumu konferences un MHL tabulas lejasgalā. Tiesa gan, tikpat punktu sakrājusi arī Mitišču "Atlantic" vienība.