HK «Rīga» hokejisti pret pastarīti pārtrauc mēnesi ilgu neveiksmju sēriju

HK "Rīga" piektdien viesos Baltkrievijā ar 7:2 uzvarēja "Dinamo-Raubiči" vienību un izcīnīja mēneša laikā pirmo uzvaru Krievijas jaunatnes hokeja līgā (MHL), liecina rīkotāju informācija. Iepriekšējās piecās spēlēs Latvijas komanda zaudēja, bet uzvaras nebija guvusi kopš 21.oktobra.

Uzvarētājiem vārtus guva septiņi dažādi spēlētāji. Abas komandas sestdien Molodečno tiksies vēlreiz.

Otro trešdaļu HK "Rīga" sāka iedzinējos ar 0:1, toties guva četrus nākamos vārtus un nostiprinājās vadībā. Laukuma saimnieki līdz pārtraukumam vēl rezultāta starpību samazināja, taču trešajā periodā Latvijas komanda nostiprināja uzvaru.

HK "Rīga" MHL Rietumu konferences Ziemeļrietumu divīzijā ar 20 spēlēs iegūtiem 18 punktiem arvien ir priekšpēdējā -7.- vietā astoņu komandu konkurencē. "Dinamo-Raubiči" 20 spēlēs ir tikai viens punkts par zaudējumu pagarinājumā.

Pēc regulārās sezonas noslēguma izslēgšanas turnīrā iekļūs divīzijas četras spēcīgākās vienības.