Girgensona «Sabres» pēcspēles metienu sērijā gūst ceturto panākumu pēc kārtas

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 5 gadiem un 6 mēnešiem.

Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienības Bufalo „Sabres” piektdien ar 2:1 pēcspēles metienu sērijā pieveica Vinipegas „Jets”, liecina NHL.

Latvietis laukumā pabija trīspadsmit minūtes, kuru laikā pa vārtiem nemeta, bet izpildīja vienu spēka paņēmienu. Girgensons bija uz ledus, kad pretinieki iemeta vārtus, gūstot negatīvu lietderības koeficientu -1.

Bufalo vienībai šī bija ceturtā uzvara pēc kārtas.

Pirmajā periodā komandas vārtus neguva, bet otrās trešdaļas pirmajā pusē vadībā izvirzījās „Jets”. Trešās trešdaļas pirmajā minūtē, spēlējot skaitliskajā vairākumā, Džefs Skiners rezultātu izlīdzināja.

Pagarinājumā vārti netika gūti, bet saspringtā pēc spēles metienu sērijā pārāki izrādījās „Sabres” hokejisti. Uzvarētāja noteikšanai, katras komandas spēlētāji izpildīja septiņus „bullīšus”.

„Sabres” nākamā spēle paredzēta sestdien pret Minesotas „Wild”. Šī komandai būs otrā spēle divās dienās.

Girgensona pārstāvētā vienība 19 spēles iekrājusi 24 punktus, esot ceturtā NHL Rietumu konferencē.