«Canucks» bez Ķēniņa sastāvā zaudē NHL spēlē Vinipegā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 9 gadiem un 1 mēneša.

Vankūveras "Canucks" bez Latvijas uzbrucēja Ronalda Ķēniņa sastāvā sestdien izbraukumā ar 4:5 zaudēja Vinipegas "Jets" Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, kurā viesiem bija iespēja ar uzvaru garantēt dalību izslēgšanas turnīrā, liecina NHL informācija.

Vankūveras klubs Klusā okeāna divīzijā saglabāja 2.vietu, par diviem punktiem apsteidzot tuvākos konkurentus Kalgari "Flames", bet par trim punktiem - Losandželosas "Kings", kam ir viena spēle rezervē. NHL nolikums vietu izslēgšanas spēlēs garantē katras divīzijas trim spēcīgākajām komandām, bet atlikušās četras vakances aizpilda pa divām katras konferences vienībām pārējo klubu konkurencē.

Vinipegā laukuma saimnieki otrās trešdaļas pēdējā minūtē panāca 4:2 pārsvaru un "Canucks" hokejisti cīņas turpinājumā spēja divreiz tikai samazināt rezultāta starpību līdz minimumam. Par spēles pirmo zvaigzni atzina "Jets" divus vārtus guvušo Lī Stempņaku.

Nākamo no regulārajā sezonā komandai atlikušajām trim spēlēm, kas visas risināsies Vankūverā, "Canucks" aizvadīs pirmdien pret Losandželosas "Kings".

Ķēniņš, kopš janvāra beigās pievienojās "Canucks", 27 spēlēs ir guvis trīs vārtus un izdarījis astoņas rezultatīvas piespēles. Tiesa, vārtus viņš nav guvis 20 spēles kopš 14.februāra, bet līdz šim pēdējo rezultatīvo piespēli izdarīja mēnesi vēlāk un nākamajās deviņās spēlēs rezultativitātes punktus neguva.