«Blue Jackets» ar Kivlenieku vārtos neizcīna otro uzvaru pēc kārtas; Balceram rezultatīva piespēle zaudējumā

Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē vārtos piekto reizi šosezon stājās Matīss Edmunds Kivlenieks, kura pārstāvētā Kolumbusas „Blue Jackets” ar 4:5 viesos piekāpās Minesotas „Wild”. Savukārt Rūdolfs Balcers atzīmējās ar rezultatīvu piespēli, tomēr viņa pārstāvētā Otavas „Senators” ar 2:3 atzina Nešvilas „Predators” pārākumu, liecina NHL informācija.

Kivleniekam darba netrūka, jo pa viņa vārtiem kopumā tika raidītas 40 ripas, no kurām 35 viņš prata atvairīt. Viņš apturēja 87,5% pretinieku raidījumu.

Gan pirmajā, gan trešajā periodā latvietis tika pārspēts pa reizei, bet otrajā trešdaļā mājinieki guva divus vārtus.

Kolumbusas „Blue Jackets” un Minesotas „Wild” spēles momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Jau ziņots, ka pirmdienas spēlē traumu guva „Blue Jackets” vārtu vīrs Elvis Merzļikins, kā rezultātā no Amerikas Hokeja līgas tika izsaukts Kivlenieks.

Iepriekš Kivlenieks šosezon izcīnīja uzvaru savā debijā, kam sekoja divi zaudējumi pagarinājumā. Savukārt savā ceturtajā spēlē viņš nāca uz maiņu, nespējot palīdzēt komandai uzvarēt.

Savā astotajā NHL spēlē šosezon Balcers tika pie otrās rezultatīvās piespēles. Latvietis veica metienu pa pretinieku vārtiem, pēc kura ripa atlēca pie partnera nūjas. Komandas biedrs izdevību izmantoja, izvirzot „Senators” vadībā ar rezultātu 2:1.

Balcers asistē vārtu guvumā

Balcers spēlēja nedaudz vairāk nekā duci minūtes (12:32), no kurām pusotru (1:28) skaitliskajā vairākumā. Viņš divas reizes meta pa pretinieku vārtiem un veica vienu spēka paņēmienu. Balcers spēli noslēdza ar pozitīvu +/- rādītāju +2, kas bija dalīti labākais rādītājs komandā.

Otavas „Senators” un Nešvilas „Predetors” mača spilgtākie mirkļi

Kolumbusas vienība 65 spēlēs sakrājusi 76 punktus, kas dod septīto vietu NHL Austrumu konferencē. Tikmēr 54 punktus 64 spēlēs guvusi „Senators”, kas atrodas priekšpēdējā 15. vietā.

Nākamā spēle „Senators” paredzēta ceturtdien pret Vankūveras „Canucks”. Savukārt dienu vēlāk „Blue Jackets” uzņems „Wild”.