Merzļikins kļūst par pirmo zvaigzni «Blue Jackets» uzvarā; Bļugeram vārti, Girgensonam - trauma

Latvijas vārtsargs Elvis Merzļikins piektdien atvairīja 37 pretinieka metienus Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, kurā viņa Kolumbusas "Blue Jackets" komanda guva uzvaru. "Blue Jackets" viesos ar rezultātu 2:1 uzvarēja Ņūdžersijas "Devils" komandu.

Merzļikins tika galā ar 37 no 38 pretinieku metieniem, atvairot 97,4% raidījumu.

Kolumbusas vienība izvirzījās vadībā pirmās trešdaļas vidū, kad "Devils" vārtos ripu raidīja Būns Dženers. Laukuma saimnieki atbildēja ar precīzu metienu divas minūtes vēlāk. Spēles 14.minūtē Merzļikinu pārspēja Aleksandrs Holcs un izlīdzināja rezultātu, taču pirmā perioda pēdējā minūtē uzvaru nesošos vārtus "Blue Jackets" labā guva Ēriks Robinsons.

Ņūdžersijas "Devils" - Kolumbusas "Blue Jackets" spēles epizodes

"Blue Jackets" ar 16 punktiem 21 spēlē ieņem 16.vietu Austrumu konferencē.

Savukārt uzbrucējs Teodors Bļugers izcēlās ar vārtu guvumu viņa pārstāvētās Vankūveras "Canucks" uzvarā viesos 5:1 pār Sietlas "Kraken". Bļugers guva spēlē pirmos vārtus, mača 6. minūtē pretuzbrukumā atklājot rezultātu, kad "Canucks" spēlēja mazākumā.

Teodora Bļugera vārtu guvums

Bļugers nodrošināja NHL karjerā 100. rezultativitātes punktu, un iemeta pirmos vārtus kopš pārcelšanās uz Vankūveras klubu.

Sietlas "Kraken" - Vankūveras "Canucks" spēles epizodes

Uzbrucējs Zemgus Girgensons piektdien vienreiz meta pa vārtiem Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā, kurā viņa pārstāvētā Bufalo "Sabres" komanda guva uzvaru. "Sabres" mājās ar rezultātu 3:2 uzvarēja Pitsburgas "Penguins" vienību.

Ķermeņa apakšdaļas savainojuma dēļ Girgensons pēdējā trešdaļā nespēlēja. "Sabres" treneris Dons Granato pēc spēles vēl nezināja teikt, cik nopietna ir Girgensona trauma. Latvijas uzbrucējs šajā mačā uz ledus pavadīja sešas minūtes un 35 sekundes, kuru laikā vienreiz meta pa vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu un iekrāja neitrālu lietderības koeficientu.

Bufalo "Sabres" - Pitsburgas "Penguins" spēles epizodes

"Sabres" ar 20 punktiem 20 spēlēs ieņem 10.vietu Austrumu konferencē.

Aizsargs Uvis Balinskis piektdien vienreiz meta pa vārtiem Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, kurā viņa Floridas "Panthers" komanda piedzīvoja zaudējumu. "Panthers" savā laukumā ar rezultātu 0:3 zaudēja Vinipegas "Jets" komandai.

Floridas "Panthers" - Vinipegas "Jets" spēles epizodes

Balinskis spēlēja 12 minūtes un statistikā atzīmējās ar vienu metienu pa vārtiem un negatīvu lietderības koeficientu -1.

"Panthers" ar 25 punktiem 20 spēlēs ieņem trešo vietu Austrumu konferencē.