Hokejista Bļugera Vankūveras «Canucks» NHL pārtrauc četru zaudējumu virkni

Četru zaudējumu sēriju Nacionālajā hokeja līgā (NHL) sestdien pārtrauca Latvijas uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vankūveras "Canucks", kas mājās ar 3:2 pagarinājumā pārspēja Bostonas "Bruins" vienību.

Bļugers spēlēja 14 minūtes (14:25) divreiz meta pa vārtiem, uzvarēja septiņos no 11 iemetieniem, bet viņa lietderības rādītājs bija negatīvs -1.

Pēc Dentona Heinena un Jespera Bokvista gūtajiem vārtiem "Bruins" otrajā trešdaļā izvirzījās vadībā 2:0, bet pārsvaru viesi nenoturēja. Pēdējā trešdaļā Broks Besers un Filips Hroneks panāca neizšķirtu, savukārt pagarinājuma otrajā minūtē Besers guva uzvaras vārtus.

Vankūveras "Canucks" - Bostonas "Bruins" spēles epizodes

Vankūveras komanda ar 82 punktiem 60 spēlēs ir Rietumu konferences līdere un saglabāja pirmo vietu arī visā līgā. Nākamajā spēlē "Canucks" otrdien uzņems Pitsburgas "Penguins" hokejistus.